Z powodu szkoly i innych zajec mam troche malo czasu na silownie.Czy nie zaszkodziloby nic mojemu "rosnieciu" gdybym chodzil na nia w takie dni:
SRODA-Plecy+Biceps
SOBOTA-Klata+Triceps
NIEDZIELA-Barki+Nogi
SRODA-Plecy+Biceps
SOBOTA-Klata+Triceps
NIEDZIELA-Barki+Nogi

Krzysztof Piekarz
