Witam wszystkich "pakerów" :D
Jestem tu nowy i wogule zamierzam założyć swoją domową siłownie i mieć ładne ciało. Mam kilka pytań:
1. Czy żeby mieć ładne i dosyć duże mięśnie brzucha, bicepsy itd. To musze jechać na jakichś odżywkach czy wystarczy sie dobrze odżywiać?
2. Ile czasu dziennie musze ćwiczyć?
3. Czy jeśli zjem dziennie jeden 500g. jogurt to wystarczy czy musze jeść go więcej
4. Ile owoców musze jeść dziennie?? (mam 15 lat, 180cm wzrostu i 75kg)
Jestem tu nowy i wogule zamierzam założyć swoją domową siłownie i mieć ładne ciało. Mam kilka pytań:
1. Czy żeby mieć ładne i dosyć duże mięśnie brzucha, bicepsy itd. To musze jechać na jakichś odżywkach czy wystarczy sie dobrze odżywiać?
2. Ile czasu dziennie musze ćwiczyć?
3. Czy jeśli zjem dziennie jeden 500g. jogurt to wystarczy czy musze jeść go więcej
4. Ile owoców musze jeść dziennie?? (mam 15 lat, 180cm wzrostu i 75kg)
Krzysztof Piekarz