SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Potrzebny nowy trening na mase jak to zrobic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1562
Witam cwicze 2 miechy tym samy treningiem na mase
Poniedziałek
-wyciskanie na ławce poziomej 4serie po 10powtorzen stały ciezar
-wyciskanie na ławce skośnej 4 serie po 10 powtorzen staly ciezar
-rozpietki 3 serie po 10 powtorzen
-wyciskanie sztangielek 3 serie po 10 powtorzen
- wyciskanie dowrotne na maszynie 4 serie po 10 powtorzen (dwugłowe ud)

Sroda
-podciaganie na drazku uchwytem szerokim 4 serie po 10 powtorzen
-podciaganie na drazku uchwytem neutralny 4 serie po 1o powtorzen
-wiosłowanie sztangielka 4 serie po 10
-martyw ciag
-przysiady ze sztanga 4 serie po 10
-wyciskanie na maszynie (czworogłowe ud)
piatek
-uginanie ramion waskim uchwytem 4 serie po 10
-uginanie ramion szerokim uchwytem 4 serie po 10
-wyciskanie francuskie siedzac 4 serie po 10
-wysikanie francuskie lezac 4 serie po 10
-uginanie ramion na modlitewniku 3 serie po 10

sobota
-wyciskanie sztangi z przed klatki 4 po 10
-unoszenie sztangielek bokiem w gore 4 serie po 10
-unoszenie sztangielek bokiemw gore w opadzie tuowia 4 po 10
-wspiecia na palcach 4 po 10
-podciaganie sztagi wzdluz tulowia szeroki lub waski chwyt 4 po 10
- wyciskanie na maszynie 4 serie po 10 (czworogłowe ud)

179cm wzrotu 65kg staz 2 miechy chce ulozyc nowy plan ale za bardzo nie wiem jak sie do tego zabrac tam gdzie chodze na silownie mamy ograniczony sprzed ławeczka,modlitewnik,drazki,lawka do brzuszkow,gryf prosty ,łamany,hantelki przy łąwce jest jeszcze maszyna na nogi prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 355
hmmmm

KOLOROWE KREDKI NOSZE JE W KIESZENI

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
oo - wyszukiwarka, cwiczysz 2 miechy a bierzesz sie za ciezki split..cos tu jest nie tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 355
2 miechy i takie ćwiczenia,jestem ciekaw co bedziesz robiłza rok,zaczniesz przenosić samochody na parkingu hohoho

KOLOROWE KREDKI NOSZE JE W KIESZENI

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1562
ej chłopaki ale ja tym treningiemserio cwicze zadnych sciema wam nie mowie zreszta wszyscy chlopacy odemnie tym cwicza a ja chce zmienic plan bo kurde czytalaem ze powinno sie zmieniac
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
czlowieku ile Ty cwiczysz 2 miesiace?? a co to za okres? wiesz cos na temat trenignu obwodowego, ACT? masz jakies podstawy w ogole? Wedlug mnie zero, a wybrales na poczatek trening dzielony, ktory do najlzejszych nie nalezy...a to że chłopACy tak robią, to znaczy że mają taką samą wiedzę,doswiadczenie,itd. jak Ty - czyli małe
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1562
to co mam zrobic
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
u góry w tym dzialem masz podwieszone tematy - te na samej górze (no bez tych o narkotykach,konkursach i czacie) poczytaj je

oto jeden z nich --> https://www.sfd.pl/temat92080/

wiedza teoretyczna to podstawa w tym sporcie, czytaj duzo a sam sie dowiesz co zle robisz i jak powinienen cwiczyc .. a jak czegos nei wiesz , masz watpliwosci to pytaj a tutaj Ci na pewno ludzie pomogą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1562
jzu to keidys czytalem ale ja chce se zmienic trenng jestem poczatkujacym a ze zaczolem takim treningiem to juz jestem przygotowany do ciezszego a tam pisza o samych poczatkach
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Jesli cwiczysz 2 miechy. To czas na regeneracje. I potem przejdz do trening ACT.

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
jestes początkujacym i koenic tematu...2 miesiace - czyli ~60dni , z tego ok.30 trenignow..i co uwazasz sie za kogos kto jest gotowy na wszystko? Moglbym podac Ci plan z martwymi, wioslowaniem, roznymi wyciskaniami, etc. ale po co? skoro Ty nie masz podstaw

jak wyzej - rob teraz 2tyg. regeneracji (jezeli wiesz jak to sie robi..) a next zacznij ACT (tr.obwodowy)

i te linki to podstawa..

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2005-07-20 10:51:39
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę mojego planu treningowego

Następny temat

otluszczony brzuch

Shoty
Polecane artykuły