Jestem amatorem więc pytanie jest pewnie strasznie głupie:) Czy drzenie mieśni po treningu to objaw tego ze się dobrze napracowały?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
ja osobiscie slyszlame rozne opinie. ale podobno tak
ale reki uciac se nie dam 
ale reki uciac se nie dam 
najlepsza chwila poranka - kreska koksu do sniadanka !
...
brak dostatecznej ilosci witamin/soli mineralnych, ale tez objaw ostrego treningu
-World belongs to strong and brutal-
...
Pytanie kiedy drżą?
Po treningu?
W jakim odstępie czasowym?
Jak u Ciebie z posiłkami w okolicy treningu?
Zmieniony przez - Michail w dniu 2005-07-15 12:08:13
Po treningu?
W jakim odstępie czasowym?
Jak u Ciebie z posiłkami w okolicy treningu?
Zmieniony przez - Michail w dniu 2005-07-15 12:08:13
PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473
...
mi po bardzo ostrym trenigu wszytko sie trzepie
niedoboru zadnego ze skąłdników nie mam wiec moze nie ma sie czym przejmowac
niedoboru zadnego ze skąłdników nie mam wiec moze nie ma sie czym przejmowac

bunchet
...
ja jak troszke sie przebiegne to juz mi drżą
SPRZEDAM PREZENTACJE MATURALNE- info na priv
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
...
Witam! Drżenie mięśni jest zwykle powodowane niedoborem magnezu i potasu. Spróbujcie suplementacje i zobaczcie co się będzie działo. Pozdrawiam!
"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"
...
Mi tez drzały, ale kupiłem DOLOMIT, 1 tabletka zawiera 64 mg jonów magnezu + 108 mg jonów wapnia, biore jedną rano, i drugą wieczorem i teraz mi nie drżą, ale nie wiem czy to zaleta tego czy diety.
Love me Love me :D
...
Tak wlasciwie to ja nie pamietam np. zeby mi drzaly, ale koledzy z silowni jak po ostrym treningu to maja uczucie "drzenia", no co tu duza pisac telepie im lapy... Takze moim zdaniem to jest wlasnie od ostrego treningu.
Zdarzalo siet tez ze ciezko bylo z odkreceniem butelki od wody :)...
Zdarzalo siet tez ze ciezko bylo z odkreceniem butelki od wody :)...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz