Mam 18 lat wzrost 178 i wage 65 kg (według mnie idealnie)
Chodzi o to ze chce ukształtować sobie mięśnie poprostu wyrobić je. Do tej pory wyglądałem jak "misiek" ale wagę utrzymywałem na poziomie max 70kg.
Chciałbym w szczeglności wyćwiczyć mięśnie brzucha (mam tam takie fałdki) i nie wiem co jeszcze można zrobić zacząłem trening areobowy oraz trening z hantlami (ogólnorozwojowy). Nie wiem naprawde co jeszcze zrobić mogę zapodac fotki jeśli bedzie trzeba. Moze jakaś dieta redukcyjna??
Chodzi o to ze chce ukształtować sobie mięśnie poprostu wyrobić je. Do tej pory wyglądałem jak "misiek" ale wagę utrzymywałem na poziomie max 70kg.
Chciałbym w szczeglności wyćwiczyć mięśnie brzucha (mam tam takie fałdki) i nie wiem co jeszcze można zrobić zacząłem trening areobowy oraz trening z hantlami (ogólnorozwojowy). Nie wiem naprawde co jeszcze zrobić mogę zapodac fotki jeśli bedzie trzeba. Moze jakaś dieta redukcyjna??
Krzysztof Piekarz
