witam wszysttkich mam takie małe pytanie do was> W piątek zakończenie roku wiadomo impreza musi byc jeszcze kumpel ma 18 lat i nie wiem co zrobic w piątek robie trening <plecy> i nie wiem czy odpuścić sobie ten trening czy poprostu od rana moge sobie go zrobic i pozniej na wieczór na impreze isc ,czy poprostu odpuścic sobie go .............
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Boże ty widzisz, a nie grzmisz... Co za pytanie... Rozwaliłeś mnie swoim dylematem... Co ma poranny trening do wieczornej imprezy? Opuść go skoro ma ci w zabawie przeszkadzać...
...
lepiej sie połuż i na śmierć czekaj , jak masz sie przejmować takimi drobnostkami
4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........
...
lol omg rotfl
a powiedz mi co za roznica??? jak odpuscisz trening to trudno ; nie sama silownia czlowiek zyje
a powiedz mi co za roznica??? jak odpuscisz trening to trudno ; nie sama silownia czlowiek zyjeskupuje motywację, tylko ilości hurtowe :>>
...
Nie wiem co w tym widzicie śmiesznego.Chodziło mu pewnie o to że jeśli zrobi rano trening a wieczorem zacznie pic to ten trening był na choooj zrobiony bo bedzie pił alkohol i nie bedzie miał przyrostów!!
...
A co Ty byś nie pił ?
Ja wczoraj piłem winko i było fajowo
I sie nie przejmuje mniejszymi przyrostami i se często lubie wypić winko :P
Ja wczoraj piłem winko i było fajowo
I sie nie przejmuje mniejszymi przyrostami i se często lubie wypić winko :P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz