Szacuny
7
Napisanych postów
596
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6973
czy podczas treningu na mase i nabierania masy ogólnej palenie przeszkadza ? bo większość właśnie mi mówi zę gdy pale nie ma szans na robienie masy czekam na opinie specjalistów
"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)
Szacuny
7
Napisanych postów
611
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
5203
To zależy od genetyki.Masa może i będzie ci szła do góry, ale napewno w mniejszym stopniu.Zreszta wydaje mi się ,że jeżeli ktoś nie umie/nie może (niepotrzebne skreślić) rzucić palenia to nie będzie miał dość siły i motywacji żeby cwiczyc regularnie.
Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!
Szacuny
7
Napisanych postów
596
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6973
nie pale 6 godzin i jakoś sie trzymam ;] telepietroszke ale daje rady ;] pozdrówka i tnx za porade a co do kondychy to narzekam na braki od czasu kontuzji wtedy sie zaniedbałem ale to już nie ta bajka ;] jeszcze raz dzięki !!rzucam Palenie!!
"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)
Szacuny
3
Napisanych postów
273
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
3977
Pewnie znasz przypadki palaczy ktorzy rzucili i im waga skoczyla do gory(moze nie masa miesniowa, ale tluszcz tez jest potzrebny). Coz w tym musi byc dlatego powinienes rzucic