SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

palenie a trening na mase?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6973
czy podczas treningu na mase i nabierania masy ogólnej palenie przeszkadza ? bo większość właśnie mi mówi zę gdy pale nie ma szans na robienie masy czekam na opinie specjalistów

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 410 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6025
rzucaj palenie jak najszybciej
nie tylko dla lepszej masy ale dla całego organizmu na pewno bedzie lepszym rozwiązaniem

choć ja (i pewnie nie tylko ja ) znam wielu którzy palą i masa im ładnie idzie ....

f*** the rulez !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5203
To zależy od genetyki.Masa może i będzie ci szła do góry, ale napewno w mniejszym stopniu.Zreszta wydaje mi się ,że jeżeli ktoś nie umie/nie może (niepotrzebne skreślić) rzucić palenia to nie będzie miał dość siły i motywacji żeby cwiczyc regularnie.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
hmm... palenie a masa wydaje mi się że jedno drugiemu nie przeszkadza ale lepiej jakbyś nie palił zawsze to zdrowiej dla ciała i kondycha lepsza

Pozdrawiam Maniek

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2005-06-06 15:46:54

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 596 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6973
nie pale 6 godzin i jakoś sie trzymam ;] telepietroszke ale daje rady ;] pozdrówka i tnx za porade a co do kondychy to narzekam na braki od czasu kontuzji wtedy sie zaniedbałem ale to już nie ta bajka ;] jeszcze raz dzięki !!rzucam Palenie!!

"Tylko ludzie wielcy potrafią być skromni"
no to muszę jeszcze sporo popracować na bycie skromnym...%)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4110
rzucaj bedziesz miał lepsza kondyche,koncentracje iii fajkami sie smierdzi powaznie... pozdro

!!.. nie ma masy nie ma klasy ..!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
I kase zaoszczędzisz

EDIT: a wiesz że kasa = masa

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2005-06-06 20:11:39

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 284 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2124
no na jakąś mete w sam raz, 5 złoty dziennie odkładaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3977
Pewnie znasz przypadki palaczy ktorzy rzucili i im waga skoczyla do gory(moze nie masa miesniowa, ale tluszcz tez jest potzrebny). Coz w tym musi byc dlatego powinienes rzucic
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40781
diboib nie samą metą żyje człowiek bo do metki należy dożucić prolo

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy skuteczne??

Następny temat

>>>>> Plan do oceny rzezba <<<<<

electro
Polecane artykuły