SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mam 15 lat i niewiem co brać. pomocy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 611
Cześć mam 15lat chciałbym zacząć coś brać mam na mysli odżywki. Ćwicze już troszke i brałem tylko "Mass xxl"<-- nawet troszke dało. Co mam teraz brać zeby była masa i siła jakieś odżywki mieszać jeśli tak to jakie. dzięki pozdro

Najlepszą Obroną Jest Atak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
profil synek
i cos doradzimy
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile już ćwiczysz? Podaj dokładnie. Powiedz ile ważysz, ile masz wzrostu, jaką masz budowe ciała, czy masz diete.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
Najlepiej napisz czy masz diete, bo to podstawa...

a reszte napisz j/w i cos sie doradzi...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6281
Ja również mam pytanko co mam teraz brać :)
Może zaczne od wymiarów: 15lat 184cm wz, 32bic 100kl 54udo <<<wymiary sprzed miesiąca może sie coś zmienilo;) Ćwicze od marca wlaśnie końc ze brac gainera 2 vitalmaxa 2.25kg na wadze przybralem po nim z 70 na 75 :D
Dieta: 5-6 posiłków dziennie, produkty z duza iloscia bialka o weglach tez pamietam :). Obecnie wyciskam na plaskiej 70kg. Do wakacji chciałbym coś ze sobą zrobić. Myślalem o kreatynie z tauryną zeby wziasc teraz :) dobry pomysł?

"życie jest za krótkie, żeby być małym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie duzo ww
w tym wieku i przy tej budowie nalezy duzo miecha nabrac
a ww to najlpesza droga
jednak wszystko na zasadzie obserwacji tego co sie dzieje

geinery typu vital 1 to dobre wyjscie

natomiast niekosztem diety
jesc duzo
i duzo czytac w dziale odzywianie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30754
ludzie uspokujcie sie a raczej dzieci :D
w wieku 15 lat nie potrzebne sa zadne suplementy a ni nafet odzywki
wystarczy pozadna masowa dieta i trening i rosniesz w oczach :D
wiem sam po sobie
kreatyne zostawcie jak bedziecie mieli zastoj w sile i miechu

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1984
czy to wrzyscy maja 15 lat czy mi sie tylko wydaje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6281
hehe wszyscy mają 15 <lol>
Wiem wiem, że póki co wszystko ładnie rośnie, nawet zadowolony jestem z siebie. Ale chcem wyglądać lepiej (i szybciej ....) wiem ze to ZŁE nastawienie ale.... Sami wiece najlepiej jak to jest w tym wieku:) Dlatego prosze o pomoc w ułożeniu dobrej suplementacji, którą planuje na czerwiec.

P.S
....Może moje gadanie brzmi jakbym był kolejnym sezonowcem, ale ja sam wiem ze tak nie jest. Nie skąncze z silką po wakacjach tak jak wielu kumpli:) Chce być taki jak wy drodzy koledzy.

"życie jest za krótkie, żeby być małym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 354
Hej no ludzie jak pisze ze chce jeszcze urosnąć to mu mowcie co jest potrzebne Lecz j/w podstawa to dieta . Jak masz dziurawą diete kup sobie System protein ( 80 lub 50 ) . Pozatym ja z własnego doświadczenia polecam %=) lidera kreatyne + oczywiście tauryne :D pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!!!! co sądzicie o tym suplemencie !!!!!

Następny temat

Coś o oczko mocniejszego niz L-Karnityna

electro
Polecane artykuły