SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam 16 lat co brać ma mase i siłę??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Jestem tutaj nowy i chciałbym zapytać co powinienem łykjać aby troszki przypakować. Chodzi mi o zwiększenie siły, wagi i wzrostu. Moje "dane osobowe": 16 latek, ok 162cm wzrostu, ok 52kg wagi. Doadaj że jestem najmnieszy, najmłodszy i wogóle w klasie i okrutnie mnie to wpienia. Myślałem o kreatynie+hmb+dextrose-zy jakoś tak. dodam jeszcze ża mam na odżywki około 100zł. Jeśli to możliwe to prosiłbym o szybką i łopatologiczną odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 405 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21707
kup lepiej za to jakies zarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
upss, chyba mi się kilka błędów w pisowni strzeliło:)
Doadm jeszcze że czasem(co 2-3 dni lubie sie napic piwka albo wódeczki) i mniej więcej ramke fajek na 2 dni spalam, ale gdy zacznę ćwiczyć to rzucam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki eMarcin, ale łykam ile wlezie i co popadnie , a i tak nie widze rezultatów. wiec co powinienem zakupić?? Kumpekl mi powiedział, że najpierw powinienem kupić hormon wzrostu czy cos takiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7608
pasze dla krow sobie kup
prowokacja ?

Yo !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie znalazłem w sklepie sfd.pl żadnej paszy dla krów. a ma ona jakieś skutki uboczne?? :)

Możecie coś sensownego powiedziec??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
hmmm mojm zdaniemjezeli chcesz ciwczyc to najpierw zacznij naturalnie cwiczyc a nie odrazu odzywki uloz osobie diete i dorby trening i tez bendziesz widzial efekty i musisz rzucic palenie no i piwko i wodke jedynie mozesz zarywac dupeczki a nie ;P

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zarywac na sucho to mi nie zabardzo wychodzi:)Mam jeszcze jedno pytanie, wiem że temat napewno był wałkowany wiele razy ale proszę o krótką odpowiedz, a więc: czy jak sobie zapale powiedzmy 10fajek w czasie weekendu każdego to to jush dużo strace na sobie z treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
no staracisz ale to sie wybiera silownia albo fajki ja wybralem silownie i jestem z tego powodu bardzo zadowolony

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Albo palisz albo cwiczysz.
ja tez lubie sobie walnąc pare piwek czy flaszke,ale liczy sie konsekwencja.Teraz biore kreatyne i ani mi przez mysl nie przeszło zeby isc sie naje,bac.
Jesli zaczynasz ciwczyc to spokojnie trening i dieta wystarczy.Soople na początku"przygody"z siłownią nie są potrzebne.
Odwiedz dział ODZYWIANIE i zrób se jakąs dietke.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki
Dzięki za wszystkie odpowiedzi, czyba jednak poczekam z proszkami:)

Narka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak spozywac to polaczenie???

Następny temat

praca

WHEY premium