SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

co pijecie podczas treningu?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 230
Ja popijam wode, i nie za bardzo mi podchodzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2677
o kurrr chyba przejde na browarka zeby miec taka mase jak ty hehe . a jak na razie niegazowana z sokiem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
mineralna niegazowana i carbo na koniec.

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2044 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23953
mineralna niegazowana nie podchodzi Ci woda? ale to nie musi smakować..tylko zeby Ci uzupełniło płyny w organiźmie..wlewasz w siebie łyczkami i juz a jesli nie smakuje - niektórzy piją np. Powerade - ma wit. B w sobie i cos tam cos tam...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4131
woda mineralna niegazowana Arctic

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 995 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17318
Ja pije Carbo

Wytrwałość- to jedyne co mi pozostaje

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
powerade, nie dosc ze uzupelnia plyny, to jeszcze jest niezastapione na kaca :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 653
Mineralna niegazowana

Ćwicz ćwicz, będziesz wielki :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2914
mineralka niegazowana jak złoto !!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41512
Zywiec zdroj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8166
Whisky z lodem ewentualnie Gin z tonikiem

Wode z kranu !

Nowoczesny Trening Ramion
http://www.sfd.pl/temat209192/

Specjalista w dziale "Nasze Zdjęcia"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40418
ew jak ci nie smakuje to miód + sok z cytryny + woda - arnold to pił

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na siłę raz w tyg.

Następny temat

Grupa I Cykl VI

electro
Polecane artykuły