Witam, mam mały problem z plecami, a tak dokładniej to z lewą łopatką. Ale od początku
. Przygode z kulturystyką zacząłem dokładnie 3 miesiące temu. Ważyłem wtedy 60kg (obecnie 68kg
), nigdy wcześniej nie ćwiczyłem więc i mięsni na plecach nie miałem. Lewa łopatka zaś od bardzo dawna z lekka odstawała, lekarz nie widział w tym nic dziwnego i powiedział ze moge chodzić na siłownie. Z początku było dobrze, po pewnym jednak czasie zacząłem odczuwać dyskomfort z tą łopatką, a pare dni temu pojawił się ból. Postanowiłem więc obejrzeć se plecki i o to co zobaczyłem. I teraz mam prośbe do Was, powiedzcie co zrobić by wyrównać to co se na plecach zrobiłem.
Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc.
tylko upór sprawi że będziesz wielki.
Krzysztof Piekarz




. Konował zmienił zdanie, tylko zerknął na moje plecy i z miejsca wysłał mnie do ortopedy, w tym momencie miał szczerą ochote go ***nąć, jakby nie mógł tego zrobić tego 3 miechy temu zanim zacząłem ćwiczyc. I niby jak ja mam teraz wyrównać se plecy. Teraz musze zaginać do spejalisty, może ten okaże sie bardziej pomocny
. Przez głupiego doktorka zmarnowałem czas i kase, pochlastać sie idzie. Najpierw trzeba było leczyć krzywą łopatke a potem brać sie za kulturystyke, ehhhh....