SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

AbGymnic Moje negatywne doświadczenie!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem, poruszany ten temat był wielokrotnie, ale chciałem podzielić się moimi doświadczeniami z tym urządzeniem, a mianowicie miesięcznej "kuracji". Wciąż małe doświadczenie w tym sporcie podkusiło mnie do bardzo intensywnego treningu i diety, ktory mial na celu wysuszenie taknki mięsniowej. Trenowałem, jednak nie kontrolowałem w sposób nalezyty ubytków wody w organiźmie i diety. Nie wposminając już o obserwacji lekarza. Po prostu uznałem to za zbędne. Jednak gdy po jednym z treningów robiło mi się słabo dot ego stopnia, że nie mogłem dojść z siłowni do domu i musiałem przeczekać ponad godzine zanim mi przeszło. Skonsultowałęm się z lekarzem, który zalecił mi miesiąc odpoczynku i regeneracji. No diete sobie rozpisałem, ale jakoś bez treningu troche niepełny ten dzień. Postanowiłem więc kupić sobie AbGymnica. Pomyślałęm, ze rpzynajmniej nie bede miał wiekszego spadku formy po przerwaniu treningów. Z działania urządzenia byłem wyjątkowo zadowolony, Wszystko łądnie, pięknie. Stwierdizłem nawet, że to bardzo dobrze zastępuje siłownie. A jednak... Po miesiacu wróciłem na siłownie, zrobiłem rozgrzewkę i zacząłęm trening, trening niby normalny jednak odczuwałem silny ból ścięgien. Następnego ranka, nie mogłem wyprostować ręki, wogóle nie mogłem sie poruszać, ścięgna były pokurczone do tego stopnia, że idąc wyglądałem jak kaleka. A to wszystko zasługa genialnego urządzenia o anzwie AbGymnic. W przeiągu miesiace, ięśnie się rozwijały, jednak ścięgna nie. Sporo czasu minęło, zanim wszystko wróciło do normy, a wszystko dlatego,ze chciałem elektrostymulatorem zastąpić siłownie. Tak więc jezeli ktos to rpzeczyta, aprzynajmniej dojdzie aż do tego fragmentu i andal uważa, ze AbGymnic to dobre urządzenie to jest w błedzie. Może jako zbijacz tłuszczu lub uzupełnienie intensywnego treningu jest dobry, ale ja osobicie nie poleciłbym go nikomu.

Nie wiem czy komus sie to rpzyda czy przemówi do kogoś, ale może.

"Zycie nie jest sprawiedliwe, wiec ja też nie jestem"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24
Nie wiem dokładnie w czym problem ale wydaje mi się, że źle to rozegrałeś. Pewnie ćwiczyłeś tylko ciągle mięśnie ponad pasem. Trzeba było założyć na achillesa czy uda. Nie tylko sam abgymnic ale też bieganie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2340
Witam.
Już wcześniej pisałem o tym niby rewolucyjnym urządzeniu.To faktycznie jako spalacz tłuszczu może się przyda albo może do rozgrzewki,ale zastępuje trening na siłowni...To według mnie totalna bzdura!!!!!!!!
LUDZIE APELUJE DO WAS ABYŚCIE NIE DALI SIĘ ZWIEŚĆ REKLAMĄ.OBIECUJĄ NIE WIADOMO CO I LICZĄ ŻE JACYŚ AMATORY TO KUPIĄ.NIC NIE ZASTĄPI PRAWDZIWEGO TRENINGU NA SIŁOWNI.WSZYSTKO ZALEŻY OD WAS!!!!
Pamiętajcie jeszcze że za cenę tego stymulatora(myślę o oryginale) można kupić sobie jakieś odrzywki i na tym chyba lepiej wyjdziecie.
Pozdrowionka.

"Może być tylko jeden..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
racja

poczatkujacy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Ja tak jak mowilem, jak ktos chce kupic cos a'la AbGymnic, to prosze bardzo. Ale tylko do trenowania brzucha, na reszte nie dziala, badz dziala w odwrotnym kierunku.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6171
Moim zdaniem ABgymnic jest dobrym uządzeniem ale tylko do miesni brzucha.Jako uzupełnienie treningu tej partji uzywam go od jakis 2 miechow i siły na brzuchu mam wiecej.Więc moim zdaniem jest to wspanałe uzadzenie.A tak wogule to nie wyobrazam sobie treningu innej partji ciała tym uzadzeniem .Kiedys załozyłem na rekei maxc zwała bo mi latała na wszystkie strony bez kontroli.Pozdrowienia dla wszystkich.

sdf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4808
ABgymnic to dobra rzecz pod warunkiem że podczas ćwiczeń stoimy(mówię o mięśniach brzucha) a nie siedzimy czy co gorsza leżymy,wówczas jego działanie jest nieskuteczne.Należy przy tym pamiętać o koncentracji nad mięśniem a wtedy efekty mnie zaskoczyły

masa ponad wszystko

Kiedyś będę miał 50 w łapie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
Czyli jakos zbijacz tluszczu mozna by go wykorzystac?Podobnie do zrobienia sobie rzezby brzucha?A co z rekami?Nie da rady na tym urzadzk=onku spalic tluszczyku ztobionego na treningu na mase i wyrzezbic lapci zeby ladnie wygladala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4808
kurcze haro wydaje mi sie że jestes nazbyt leniwy he he.ale na poważnie jak chcesz rzeźbe na ręce to wystarczy leciutka hantelka ,kilka serii po 15 do 20 powt 2 razy w tyg. i po krzyku.aż tyle ci sie nie chce zrobić?

MASA PONAD WSZYSTKO!!

Kiedyś będę miał 50 w łapie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 719 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9059
Tak zupełnie do d... to to chyba nie jest skoro tacy goście (wywiad: http://www.8a.nu/eng/index.shtml, interview with Ramonet & Edu Marin)
wkomponowali sobie sesje elektrostymulacji do swojego treningu. Tyle tylko, że nie może to być podstawa, a jedynie uzupełnienie.

Bambo2

Bambo2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 522
Mazia .pokojna twoja rozczocharna.Leniwy nie jestem,trzy razy w tygodniu 5 kilowymi hantelkami robie sobie cztery do pieciu serii po piecdziesiat powtorzen.Ale wiesz,rece to nic takiego,mi chozi o brzuszek bo nie mam gdzie nog wlozyc a pod kaloryferem ciagle brzuszkow robic nie bede bo mama krzyczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3634
To nie rob brzuszkow tylko spiecia. Duzo lepsze bo nie obciaza dolnego odcinka kregoslupa wtedy nie bedziesz musial wydawac kasy zeby potrenowac brzuch.

To ze nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego ale tez mojego id. Pod blokiem moim kazden jeden sie stroi w pieknym stroju wymontowuje radia ...

UWAGA !!! Bo ida jak wiesc niesie mlodziency z paskami na dresie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 sposobów na przyśpieszenie regeneracji

Następny temat

TRENING !!!!! ;-)

WHEY premium