SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ABGymnic

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SONBATY z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CZy abgimnic jest dobry a jak tak to jak go używać
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Podobno, takie glodowki raz na jakis czas, sa dobre. "oczyszczaja" organizm, i takie tam. Ja tam wole swoja dietke. A oczyscic to sie moge na silce.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
nic nie zastapi solidnego treningu ,jeżeli juz jednak kupiłeś ten przyrząd
to możesz go dodatkowo używać podkreślam dodatkowo, a jak to zdaje sie w instrukcji masz opisane

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3814
abgymnic to totalny badziew, szmelc, czy jak kto woli, może z początku czuć że coś tma się kurczy i rozkurcza gdzieś tak 2 dni, potem to już nic nie czuć

AlluVataaR

Wierzę w swoje możliwości!!

KLAN COUNTER-STRIKE'A===>http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=97440

W OBRONIE SPRINTERÓW ===>http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104560&whichpage=2&crc=2617533#post21
AlluVataaR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim zdaniem Abgymnic jest dobrym dodatkiem do ćwiczeń na brzuch i tylko na brzuch, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu- oczywiście do tego trzebaby robić brzuszki na skośnej i unoszenie kolan w zwisie na drążku lub też na skośnej leżąc odwrotnie. Ja robie 2 razy w tygodniu ćwiczenia na skośnej i do tego przez 5 pozostałych dni rano podłączam sobie to cudo i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
witam
a ja myśłe ze taki "cudowny" sprzęt jest dobry na masarz przy regenaracji co prawda nie miałem tego w rekach nigdy ale znajomi mówią ze do masażu dobre)))))))))

pozdrawiam

kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ktoś może mi powiedzieć - jeśli schudłam około 15 kilogramów i mam fałdy skóry na brzuchu - czy to ustrojstwo mi pomoże??? Codziennie rano i wieczorem robię brzuszki ale to jak na razie niewiele dało..

Kasik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
witam
ten temat był jusz poruszany, tutaj masz linki:
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=24829&forum_id=104&Topic_Title=&forum_title=Fitness

mozesz jeszcze przeszukać frum, ja tylko ten znalazłem

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
thx))))))))))))))))))))

Kasik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie co...
gadacie tak o ab-gimniku bo go nawet w ręce nei trzymaliscie...
jesli chce sie sobie wyrzezbic(nie zmasowac!!!) brzuch to jest swietny
sam go uzywalem przed latem i z efektow bylem zadowolony
pozdrawiam (nie)dowiarkow
ps: poza brzuchem do niczego sie nie nadaje

MANIJAQ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahahahahah no przecież po to pytam, zeby coś wiedzieć ...... gdybym to znała czy używała to raczej bym nie truła)))
pozdrówka


Kasik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Duzo juz o tym bylo. Opinie sa podzielone. Wiekszosc jednak jest zgodnych, ze na brzuch pomaga.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening alternatywny- biceps i triceps

Następny temat

Trening holistyczny.

WHEY premium