SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

abgymnic?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
witam... moj kolega posiada abgymnic przyniósł ostatnio na siłownie... zastanawiam się czy to działa? i który program jest na zeźbę mięśni?

Uderzenia - Bardzo szybkie cwiczenie 5 impulsów na sekunde, 2 Masaz - Szybkie cwiczenie, 1 impuls na sekunde, równiez lekki masaz, 3 Cwiczenie ogólne - Ogólne cwiczenie, 3 sek. Z 2 sek. Przerwa, masaz poglebiony, 4 MixTHUG - Pelne cwiczenie z wolnymi i szybkimi elementami, 5 POWER X- Wstepne cwiczenia rutynowe, tryb mieszany z wieloma szybkimi elementami, 6 Zbijacz tluszczu Wlaczone caly czas, niska czestotliwosc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 145 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3149
Najlepsze wykożystanie takiego użądzenia widziałem na MTV w programie Dirty Sanchez... Wiadomo o co chodzi, zakładali to Pancho i Pritchardowi na banie i grali w skojarzenia, za przydługi czas reakcji kara Fajne to było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9481
idz sie przewietrzyc
powaznie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 206 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3544
łoo człowieku to g**** jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349883
odpuśc sobie

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1844
Ja z qmplami podlaczalismy to pod wieksze napiecie i patrzylismy jak nam lapy wykreca do tego to jest dobre

"Nie ufam nikomu - kocham tylko tych co na to zasłużyli..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 399 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4074
LOL AB GYMNIC OWNAH ! :D

Trza cwiczyc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 852 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18301
xxx SoG tez tak robilismy tylko ze na lydki

.:: Kaito Stalowa Wola ::.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 645
hehe wlasnie tez na lydki chcialem ale jak mowicie ze to takie gowno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
ostatnio jak to załążyłem to bół ścięgien czułem, to się nadaje tylko do zbijania kasy przez sprzedających ale napewno nie do wypracowywania sylwetki.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Było już kiedyś na tym forum o czymś podobnym ale to jest jedno g**** i nie warto tego kupować no chyba że nie ma się co zrobić z pieniędzmi <lol>

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
Jak się założy na przedramię to fajnie palce wygina ,wygląda się trochę na niepełnosprawnego :) Fajna zabawa była ,no ale chyba nic więcej, choć jak raz nastawiłem na pół godziny na brzuch to nawet mięśnie bolały pod koniec :) (ale co się dziwić ,jak im prądem ***ało przez pół godziny )

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wielkosc klaty a inny miesni

Następny temat

Trening na nogi małe cienżary.

WHEY premium