Witam wszystkich jestem nowym uzytkownikiem tego forum.Jest tu masa tematów staram sie jest systematycznie czytać,i widze że ejst tu bardzo wielu ludzi znajacych sie na rzeczy.I własnei do was zwracam sie z prośba.Cwicze miesiac lecdz wcześniej miałem do czynienia z siłownia.Pracuje nad masa ciała,mam juz ułozona diete tylko pozostało zaopatrzec sie w jakies suplementy.Chce kupić 4,8kg mass xxl , creatyne , glutamine.Czy jest sens do tego zestawu dokupic aminokwasy BCAA ??
Mile widziane wasze propozycje np.Białko serwatkowe + .....+....
Napiszcie co wy byscie proponowali dla mnie był bym bardzo wdzieczny ??
Moge wydac około 500pln
Z góry dziekuje za rady
POZDRAWIAM
Mile widziane wasze propozycje np.Białko serwatkowe + .....+....
Napiszcie co wy byscie proponowali dla mnie był bym bardzo wdzieczny ??
Moge wydac około 500pln
Z góry dziekuje za rady
POZDRAWIAM
Krzysztof Piekarz
(uciekało sie z biologji)
. To powinien być najlepszy zestaw na początek. Gdybyś miał stagnacje to dopiero wtedy chwytaj za kreatynę 