Wiek 19, wzrost 173cm, waga 70kg obecnie, kiedyć 85kg ( odchudzałem się 3 miechy ). W pasie 81cm, w klatce 104cm, łapka 36cm. Obecnie jest żyła
moe jakis wypas ale jest nieźle. Chcę robic teraz mase ale przy jak najmniejszym zalaniu sie tłuszczem. Zaczynam teraz Cell Pump. Na diecie jestem juz od roku. Ocencie obecną dietke. Wiadomo że nie będe jadł cały czas tego samego, zastępuje posiłki na chleb na ryż brazowy, makaron durum. posiłek 2 i 3 jem w szkole. Ten 3 w piątki czasami udaje się zjeść w domu jak jest mniej lekcji to w tedy włanie jam ryż, makaron.
Krzysztof Piekarz