SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta do oceny na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Witam. Mam 18 lat 180cm wzrostu i 87 kg wagi. Mój staż treningowy to 2 miesiące. Wcześniej również ćwiczyłem długo ale przestałem (lekko to ujme - jestem na siebie "wkurzony" ) i wszystko poszło w piz... . Chciałbym aby ktoś ocenił moją dietę (zaznacze, ze nie zalezy mi na drastycznym skoku masy tylko stopniowym).To mój pierwszy post na tym forum i zaryzykuje w tym temacie zeby nie zasmiecac pozostałych(wiem ze jest za wcześnie
na odżywki) pytanie odnośnie Olimp Creatine Mega Caps 1250 z czym to brać, ile i o której godzine odnośnie mej diety. Jeżeli coś jest niezgodne z regulaminem to prosze o usuniecie. Pozdrawiam

PRZYKŁAD MOJEJ DIETY:

1. Śniadanie 7:20
-Płatki owsiane
-Mleko 3,2%
-Orzechy arachidowe
-Wafle ryżowe (3)
-1 Tran

2. Posiłek w szkole na 3 godz lekcyjnej
-Chleb żytni razowy
-Masło
-Ser gouda
-Kiełbasa KRK

3. Posiłek w szkole na 5 godz lekcyjnej
-Banan
-Serek wiejski

4. Posiłek po szkole 15:30
-Spaghetti
-1 Tran
-Witaminy Olimp
-Mars

5. Posiłek po treningu ~17:30
-Jaja na twardo (2) z majonezem
-Orzechy ziemne
-Maślanka

6. Kolacja 19:00
-Kabanosy drobiowe (2)

7. Kolacja 21:00
-Tuńczyk w oleju
-Bułka grahamka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
1. dodaj pełnowartościowe źródło białka- nie polegaj na mleku. wafle ryżowe wywal, możesz dodać owoc zamiast wafli.
2. Chleb zamień na pewniejsze źródło ww złożonych o niskim IG, ser i kiełbasa do wywalenia, w miejsce tego daj pełnowartościowe źródło białka z mięsa/ryby, zdrowe tłuszcze i warzywa
3. to nie posiłek. banan wywal, serek wiejski w miarę możliwości zamień na szybciej wchłanialne, pełnowartościowe białko, daj ww złożone o niskim IG, warzywa i zdrowe tłuszcze
4. makaron zamień na ww złożone o niskim IG lub zrób al dente, dodaj pełnowartościowe białko(mięso/ryba) i to zjedz na 1h przed treningiem
5. zaraz po treningu daj banana z 3 posiłku
5,5. 30 min później ww złożone, może być wyższy IG, + szybko wchłanialne pełnowartościowe białko
6. ww złożone o niskim IG, pełnowartościowe białko, warzywa i zdrowe tłuszcze
7. tuńczyk max 2/3x w tyg. Tu daj białko+tłuszcze zdrowe + warzywa

pomogą ci tabele http://www.jedzdobrze.pl/tabele

Zacznij od 2,2 białka na kg, 1-1,5 tłuszczy na kg, 3,5 ww na kg ... jeżeli masa nie będzie szła powoli podbijaj ww
pzdr

Zmieniony przez - debee w dniu 2010-03-15 18:18:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
Dzięki za pomoc pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

75-60 odchudzanie

Następny temat

Dieta na Masę - Proszę o pomoc !!!

WHEY premium