SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jedzenie w czasie gługiego aeroba

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20315
Jeżdżę na rowerku około 3godziny dziennie stałym tempem i nie wiem czy powinienem coś jeść w czasie jego trwania. Piję 0,5l izotonika. Czy to wystarczy? ZAZNACZAM<,ŻE ROBIE AEROBY W CELU REDUKCJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ!

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 422 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2599
kolego Muzyk z tymi aerobami to dałeś mistrzostwo świata jak chłópie nie masz bladego pojęcia o co chodzi to buzia n akłodkę i milcz zamiast gadać kompletne bzdury

Tomasz "Tompoz

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Jezeli chcesz redukowac tkanke tluszczowa 3 godziny za jednym podejsciem to zdecydowanie za dlugo. Miesnie narazone sa na zwiekszony katabolizm, zreszta poczytaj o tym w podwieszonym poscie n/t robienia rzezby.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
Dane w profilu aktualne ?
Jak tak to zabardzo nie wiem co zrzucać .

0.5 l to chyba troche mało jak na 3h .Proponuje przynajmniej litr.Ogólnie im więcej tym lepiej.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
Mawashi wziołeś pod uwagę ,że on może nie trenować siłowo ?

Wtedy nic nie widzę w robieniu 3 godzin aerobów.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20315
Nie trenuje siłowo, a dane z profilu są aktualne. Myślę, że treningi areobowe (nawet długie) nie zaszkądzą. Poza tym biąrę l-glutaminę

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Aeorby w celu zmniejszenia tkanki tluszczowej - nie potrzeba w tym celu tak dlugotrwalego wysilku aerobowego. Doprowadza on do narazenia na katabolizm miesni, a co za tym idzie zmniejszamy nasz spoczynkowy pobor kalorii. Im mniej mamy miesni tym jestesmy slabsi > wiecej musimy cwiczyc aerobowo ...

Taka moja rada, a jak mimo tego chcesz jezdzic tak dlugo to pozostaje tylko uzupelniac plyny i zadbac o antykataboliki i ww kilkanascie minut po treningu. W czasie mija sie to troche z celem spalania tluszczu, poniewaz dostarczamy inne paliwo do wykonania pracy, a zalezy nam na tluszczu ...

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20315
Poza tym, ja bardzo lubie jeździć na rowerku szosowym, więc jeśli nie jest to niekorzystne, to dalej będę to robił przez 3h

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
Z ciekawości
Ile zrobisz km w 3 godziny ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16830
rower szosowy to nie są żadne aeroby. pomyśl, zmiany tempa, postoje, to się nie kwalifikuje do miana aerobów. poza tym 3h nawet właściwych aerobów to za długo, ponieważ po pewnym czasie zaczynasz już palić mięśnie a nie tłuszcz, więc jaki w tym sens? A co do jedzenia, jeżeli zjesz to będziesz palił to co zjadłeś a nie tłuszcz, więc to raczej też bez sensu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2047
A tak z ciekawosci...ile chcesz wazyc? Skoro palisz tluszcz z 66 kg? Mnie tam zawsze dziwi, kiedy ktos powiedzmy szczuplutki mowi, ze chce sie rzezbic...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
"rower szosowy to nie są żadne aeroby. pomyśl, zmiany tempa, postoje"

Że co ? To co jak zrobisz przerwe po godzinie na 5 min i znów zaczniesz jechać to nie są aeroby ?ALbo ,że tętno ci skacze w przedziałach 130-180 ,to też nie są aeroby ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmęczenie bicepsów?

Następny temat

Trening na wyskok a ACT

electro
Polecane artykuły