Na wstępie chciałem przeprosić jeżeli pytam o coś co było, ale chodzi mi o konkretną pomoc ... no więc od dwóch dni zacząłem trenować.. zaznaczam że nie mam kasy na siłownie a pozatym głupio mi pomiędzy bykami ćwiczyć :) Do treningu mam do dyspozycji : Sztange ok.15kg (ręcznie robiona i wąska troche) hantelki 5kg ,drążek ... i podłoge :) ...napiszcie mi plan treningu na takie warunki ćwiczeń :] jak narazie to ćwicze jakieś 2 godzinki dziennie ale tak wszystko po trochu seriami... i mam jeszcze małą prośbe piszcie dokładnie o co w każdym ćwiczeniu chodzi i jak je wykonywać bo jestem zielony puki co i w slangu "pakerów" sie nie łapie jeszcze:) ... / mam 183cm wzrostu , w bicepsie 29 :( , przedramieniu 24cm, 70kg ..mam dobrze wykształcone mięśnie brzucha / zależy mi przedewszystkim na bicepsie, barach i klacie, aha na nogi mam dobre od piłki nożnej i nie chce ich trenować... i jeszcze jedno.. jaki suplement najlepiej zadziała w moim przypadku ? bo sie zastanawiam nad kreatyną ... dzięki za każdą pomoc...jak na wstępie obiecałem dam Soga.... Nara
...rozłóż uda...uwież mi kochanie potrafie czynić cuda...
Krzysztof Piekarz
diete mam ... a co do serii i ilości ćwiczeń to jush widze że trzeba będzie skorygować to troche.. ale podczas treningu zobacze ile czego robić... tylko czy rodzaj ćwiczeń dopry ??? aha co do miesni brzucha to sa dobrze rozwiniete (widac kratke) i zaczynam robic "szostke weidera" ...a co do miesni nog to trenuje je na rowerze (prawie codziennie jezdze) i gram w pilke... pozatym tesh sa dobrze rozwiniete i nie chce ich miec zaduzych
.... przez ten tydzien cwicze ogolnie rozwojowo wszystko po trochu a od poniedzialku pojade planem treningowym ... a oto moje dzielo