45 lat na karku, od pół roku ćwiczę amatorsko, teraz dopiero skupiam sie na technice, jestem w połowie drogi redukcji masy ciała ze 100kg do 80kg, aktualnie równo 90kg.
Mój trening wygląda chaotycznie, ale sam go układałem ;)
2 serie po 10 powtórzeń - wyciskanie na ławce prostej
2 serie po 15 powtórzeń - modlitewnik
2 serie po 30 pompek
2 serie po 15 powtórzeń - bicepsy na gryfie łamanym stojąc
2 serie po 30 przysiadów
sporo ćwiczeń na łydki i uda
2 serie po 15 powtórzeń - gryf prosty na przedramiona
2 serie po 20 powtórzeń na rozpiętki - na sprzęcie atlasa, nawet nie wiem jak to fachowo sie nazywa ;)
2 serie po 20 powtórzeń też na atlasie na mieśnie grzbietowe (taki wyciągnik na lince zza głowy)
brzuszki i rozciąganie leżąc na macie - ze 30 serii
I to tyle, razem z krótkimi przerwami, trening zajmuje mi 1 godz 15 minut
Ćwiczę 4 razy w tygodniu
Tak jak mówię po pół roku wziąłem sie za właściwą technike wykonywanych ćwiczeń, teraz czas jakos poukładać ten trening, bo nurtuje mnie na przykład 1 kwestia. Czytam że na 1 treningu na przykład na klatke piersiową powinno się wykonywać minimum 4 serie. To ja w tym co napisałem wykonuje 2 serie? Czy wliczam do tego n/p pompki? i wtedy mam 4 serie?
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:28:01
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:29:11
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:30:00
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:31:24
Mój trening wygląda chaotycznie, ale sam go układałem ;)
2 serie po 10 powtórzeń - wyciskanie na ławce prostej
2 serie po 15 powtórzeń - modlitewnik
2 serie po 30 pompek
2 serie po 15 powtórzeń - bicepsy na gryfie łamanym stojąc
2 serie po 30 przysiadów
sporo ćwiczeń na łydki i uda
2 serie po 15 powtórzeń - gryf prosty na przedramiona
2 serie po 20 powtórzeń na rozpiętki - na sprzęcie atlasa, nawet nie wiem jak to fachowo sie nazywa ;)
2 serie po 20 powtórzeń też na atlasie na mieśnie grzbietowe (taki wyciągnik na lince zza głowy)
brzuszki i rozciąganie leżąc na macie - ze 30 serii
I to tyle, razem z krótkimi przerwami, trening zajmuje mi 1 godz 15 minut
Ćwiczę 4 razy w tygodniu
Tak jak mówię po pół roku wziąłem sie za właściwą technike wykonywanych ćwiczeń, teraz czas jakos poukładać ten trening, bo nurtuje mnie na przykład 1 kwestia. Czytam że na 1 treningu na przykład na klatke piersiową powinno się wykonywać minimum 4 serie. To ja w tym co napisałem wykonuje 2 serie? Czy wliczam do tego n/p pompki? i wtedy mam 4 serie?
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:28:01
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:29:11
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:30:00
Zmieniony przez - marcinjestboski w dniu 2023-02-02 11:31:24
Krzysztof Piekarz

