Cześć,
Chciałem zapytać, jaki według was powinien być mój cel treningowy na najbliższe miesiące? Z jednej strony mam bardzo mało mięśni i dobrze by było je dobudować, lecz mam w tym momencie 18% BF (według maszyny inBody na siłowni). Mam 75kg na czczo przy wzroście 178cm. Staż treningowy ciężko określić, jest to rok -> przerwa ponad półroczna -> pół roku -> znowu przerwa -> obecnie w treningu od trzech miesięcy. Pracuję przy komputerze częściowo zdalnie, zatem poza treningiem ruchu mam mało, a trenuję systemem FBW 3 razy w tygodniu. Do tej pory jadłem "na oko" w okolicach zera kalorycznego/delikatnego plusa, progres siłowy cały czas jest, przez te trzy miesiące przybrałem 2kg. Z góry dzięki za każdą poradę :)

Chciałem zapytać, jaki według was powinien być mój cel treningowy na najbliższe miesiące? Z jednej strony mam bardzo mało mięśni i dobrze by było je dobudować, lecz mam w tym momencie 18% BF (według maszyny inBody na siłowni). Mam 75kg na czczo przy wzroście 178cm. Staż treningowy ciężko określić, jest to rok -> przerwa ponad półroczna -> pół roku -> znowu przerwa -> obecnie w treningu od trzech miesięcy. Pracuję przy komputerze częściowo zdalnie, zatem poza treningiem ruchu mam mało, a trenuję systemem FBW 3 razy w tygodniu. Do tej pory jadłem "na oko" w okolicach zera kalorycznego/delikatnego plusa, progres siłowy cały czas jest, przez te trzy miesiące przybrałem 2kg. Z góry dzięki za każdą poradę :)

Krzysztof Piekarz