Dzień dobry Wam!
Jestem po artroskopii barku i zaczynam 4 miesiąc rehabilitacji. Już samodzielnie na siłowni. Dostałem kilka ćwiczeń od fizjo na wzmocnienie i stabilizację barków, ale zastanawiam się gdzie na forum znajdę jakieś kompendium barkowe? Muszą być ze stali, żeby głowa kości nie miała szansy wypaść.
Drugie pytanie - prośba. Nakierujecie mnie proszę gdzie znajdę ćwiczenia okołołopatkowe? Je również muszę wzmocnić, gdyż miesiąc temu przy pajacykach coś mi chrupnęło, a chciałbym zacząć powoli pływanie.
Thank you from mountain!
Jestem po artroskopii barku i zaczynam 4 miesiąc rehabilitacji. Już samodzielnie na siłowni. Dostałem kilka ćwiczeń od fizjo na wzmocnienie i stabilizację barków, ale zastanawiam się gdzie na forum znajdę jakieś kompendium barkowe? Muszą być ze stali, żeby głowa kości nie miała szansy wypaść.
Drugie pytanie - prośba. Nakierujecie mnie proszę gdzie znajdę ćwiczenia okołołopatkowe? Je również muszę wzmocnić, gdyż miesiąc temu przy pajacykach coś mi chrupnęło, a chciałbym zacząć powoli pływanie.
Thank you from mountain!


Krzysztof Piekarz
