SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Yohimbine-Kiedy najlepiej brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2388

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2596
Witam , od pewnego czasu zastanawiam się nad redukcją przy której chciałem dorzucić yohe jak myślicie jaki bf byłby ok żeby zacząć suplementacja
Ps: Na chwilę obecną mam jakieś 11%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
Dobra joga mnie robi już w dawce 5 mg. Oczywiście dawka tutaj czasowo będzie znacznie rosła bo tolerancja organizmu na johimbinę też dość szybko rośnie. U mnie najlepiej Sprawdzają się wtedy kombinacje dwa tygodnie lajtowy spalacz z joszka, a później zmiana 2 tygodnie na coś z mocniejszego działu lub wykorzystanie jakiegoś eca oczywiście test domowej produkcji bo nie mówię tutaj o tym kłamie to jest dostępny na rynku bo to efedryny na oczy nie widziało oczywiście. Wtedy tolerancja nie wzrasta tak szybko na obie substancje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Hej Według dostępnej literatury im niższy BF tym lepiej dla działania yohimbiny. Ja bym ją użył właśnie na ostatni etap redukcji, czyli jak będziesz chciał naprawdę dociąć czyli poniżej 10 %.
Oczywiście to tylko liczba i też ciężko realnie określić poziom tkanki tłuszczowej, ale powiedzmy, że zarys kraty już powinien być
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Dorzuć na końcówkę redukcji. Ostatnie 4-8 tygodni redukcji powinno być ok.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4397 Napisanych postów 2549 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 35141
Dokładnie jak wyżej, zostaw yohe na ostatni szlif. Tak naprawdę poniżej tych 10% tkanki tłuszczowej odczujesz jej faktyczny potencjał. Nie wiem jakich „spalaczy” używałeś do tej pory ale jest sporo możliwości do wykorzystania.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 7106 Napisanych postów 14003 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2238097
Ja yohe osobiście wrzuciłbym też w ostatnich 4-5tyg redukcji jak już bf będzie nisko, a Ty nie będziesz miał już za bardzo pola manewru do kolejnych ruchów żeby ona postępowała. co mam na myśli pisząc o tych ruchach, a to że kardio już leci dużo i lipa żeby dodawać więcej kcal jest mało więc wtedy wrzucamy yohe jako kolejny bodziec który pozwoli nam niżej zejść z poziomem bf ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2516 Napisanych postów 8350 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 100416
Noo i na pewno zacznij od jak najniższej możliwej dawki np. 5mg i ewentualnie co kilka dni zwiększaj, ja myślałem ,że jestem odporny na wszelkiego rodzaju stymulanty itp. ale zapodałem pierwszy raz na starcie 20mg i masakrycznie się czułem, zimne poty, odruchy wymiotne , mega rozkojarzenie. Dawka dzienna to 0,2mg na 1kg masy ciała, ale tak jak pisałem nie od razu z partyzanta xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
robertjudi
Noo i na pewno zacznij od jak najniższej możliwej dawki np. 5mg i ewentualnie co kilka dni zwiększaj, ja myślałem ,że jestem odporny na wszelkiego rodzaju stymulanty itp. ale zapodałem pierwszy raz na starcie 20mg i masakrycznie się czułem, zimne poty, odruchy wymiotne , mega rozkojarzenie. Dawka dzienna to 0,2mg na 1kg masy ciała, ale tak jak pisałem nie od razu z partyzanta xd


Ja np. yoszki nie czuje, ale to nie znaczy, że nie działa. Wręcz odwrotnie, więc nie zawsze trzeba czuć, żeby działało na nasze oporny tłuszcz, czyli receptory a-adrenergiczne
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak bardzo nisko z poziomem tłuszczu chcesz zejść. Bo jeżeli zależy ci na tym aby zbić jeszcze załóżmy o 2-3%, to nie widzę tutaj problemu, aby już sobie wrzucić johimbinę w tym momencie. Bo jeżeli wszystko masz dopięte trening dieta kardio wszystko robi z głową to myślę że te 4 tygodnie maksymalnie za inni ci jeszcze czasu zrobienie bardzo fajnej formy. A jeżeli nie jesteś osobą startująca, czy nie przygotowujesz sylwetki pod sesję zdjęciową na pamiątkę, to zejście do ekstremalnie niskiego poziomu tłuszczu nie ma po prostu sensu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 5805 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 106437
często też ludzie zanizaja swój poziom tkanki tłuszczowej i w rzeczywistości maja dużo więcej niż im się wydaje. Może wrzuć jakieś zdjęcie wtedy lepiej komuś doradzić czy naprawdę warto juz sięgać po ten suplement. Nie rzadko ludzi co maja pod 25 twierdząc ze juz sa wycięci i mają pod 15 procent.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2474 Napisanych postów 4131 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Tak jak koledzy wyżej , najlepiej właśnie wrzucić jak na te oststnie szlify sylwetki przy bf około 10% , Co do czucia działania yohy zdania są podzielone i to mocno , niektórzy w ogóle nie mogą brać bo tak sajdy im przeszkadzają że nje mogą funkcjonować , ja natomiast dobrze się czułem i fajnie mnie ruszało do tego żeby kręcić cardio :)
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
gnidusek
Tak jak koledzy wyżej , najlepiej właśnie wrzucić jak na te oststnie szlify sylwetki przy bf około 10% , Co do czucia działania yohy zdania są podzielone i to mocno , niektórzy w ogóle nie mogą brać bo tak sajdy im przeszkadzają że nje mogą funkcjonować , ja natomiast dobrze się czułem i fajnie mnie ruszało do tego żeby kręcić cardio :)


U mnie też takie przyjemne pobudzenie, ale bez jakiegoś szału

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witamina C po terminie - stosować?

Następny temat

Suplementacja w trakcie redukcji

electro
Polecane artykuły