Czesc,
cel redukcja
spadlem juz z wagi 30 kg, i coraz ciezej to idzie, a jest to juz koncowka redukcji, czy to bylby dobry pomysl zeby codziennie robic silka + 30min orbitreka? Wygladalo by to tak
PN klatka
WT biceps
SR plecy
CZ triceps
PT barki + kaptury
SO nogi + przedramie (tutaj bez orbitreka)
ND wolne
cel redukcja
spadlem juz z wagi 30 kg, i coraz ciezej to idzie, a jest to juz koncowka redukcji, czy to bylby dobry pomysl zeby codziennie robic silka + 30min orbitreka? Wygladalo by to tak
PN klatka
WT biceps
SR plecy
CZ triceps
PT barki + kaptury
SO nogi + przedramie (tutaj bez orbitreka)
ND wolne

Krzysztof Piekarz