SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

KRATA NA LATO wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Zobaczyłem krzesełko Viki i zestawienie wyników. Podjąłem próbę poprawy

a potem zacząłem robić przysiady 48/58/68/78kgx10p a teraz zrobię jeszcze z 88kg i być może z dalszymi ciężarami
3
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14532 Napisanych postów 21789 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619916
Dobrze widzę, że tam ponad 2 minuty, dokładnie chyba 2:06? Piekna walka, widać jak nogi drżały. Wysoki mi Pan poprzeczke zawiesił
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5498 Napisanych postów 8310 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43683
Ojan bo w nocy baraszkowales pod koluderka to teraz nogi miękkie jak z waty są hihi
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
goldberg1982
Ojan bo w nocy baraszkowales pod koluderka to teraz nogi miękkie jak z waty są hihi
kołderka leżała na podłodze - zsunęła się .
Przysiady skończyłem na 98x6p - jakoś brak mi ochoty do całkowitego zajechania się!

Marsz na mnie czeka. Dalej walczę o lepszą sylwetkę
4
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23347 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636505
Muszę chyba też spróbować z gadaniem do siebie w trakcie - Wycwielowi pomogło, Panu Janowi pomogło -moze mi też pomoże. Pan Jan obciął filmik w najlepszym momencie - ciekawa jestem czy jakieś soczyste słowo się wymknęło?
U nas leje i nie ma jak się wybrać na walkę o lepszą sylwetkę...
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5498 Napisanych postów 8310 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43683
U nas też zimno i leje, a ja się męczę podczas tej paskudnej pogody brrr.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2710 Napisanych postów 3771 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 222826
Ja się wybrałam na spacerek bo Pan Jan codziennie chodzi to nie wypadałoby nie pójść.
Może ciuchy do jutra mi wyschną .
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Wstrzeliwuję się w okienka pogodowe
Trochę pokropiło ale potem wyschło w trakcie chodzenia.
Chodziłem po wyasfaltowanych ścieżkach rowerowych przez 107 minut. Na drogach polnych za dużo błota i wysokiej mokrej trawy.

Wpadną dodatkowe kalorie bo sąsiadka przyniosła ciasta tortowe gdyż wyprawiała urodziny jakiegoś dziecka .
4
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Paatik
Muszę chyba też spróbować z gadaniem do siebie w trakcie - Wycwielowi pomogło, Panu Janowi pomogło -moze mi też pomoże. Pan Jan obciął filmik w najlepszym momencie - ciekawa jestem czy jakieś soczyste słowo się wymknęło?
U nas leje i nie ma jak się wybrać na walkę o lepszą sylwetkę...
Nic się nie wymknęło
Nacisnąłem koniec gdy zacząłem się osuwać w dół. Myślałem, że nie zdążyłem przed siadem - potem kilka sekund przychodziłem do siebie .
Możliwe, że będę się jeszcze poprawiać w tym krzesełku.

Ciastka od sąsiadki już zjadłem! A chciałem je podzielić na 2 dni!
2
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13751 Napisanych postów 32202 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143698
Tradycyjnie noc z wieloma przebudzeniami i dłuższymi fazami jawy przed ponownym zaśnięciem.
Rano posiłek 20 dkg schabu i powrót do łóżka na przetrawienie i drzemkę. Następnie sesja treningowa na której nie robię więcej niż 10 serii gdyż nie mam zazwyczaj sił na więcej.
Dzisiaj było :
1a. WL 48kgx10p 58kg/2x10p 68kg/2x10p 78kg/2x5p
1b. Podciąganie na drążku podchwytem +15 kg po 5p
Dzisiaj się zmusiłem (no bo trzeba starać się wrócić do sił sprzed kilku miesięcy) i zrobiłem więcej niż bywało ostatnio.
Na razie wytrzymuję drugi dzień na posiłkach białkowych (kurczę - przecież wczoraj wrąbałem tortowych ciastek tyle ile nie potrafiłyby zjeść 3 Paatik).
Za chwilę pójdę robić 5 serii na wyciągu i może będę miał jeszcze siły na wyciskanie sztangielek na barki.
Później może będzie marsz wśród pól - rzepak rośnie prawie tak szybko jak bambus! Już zaczyna kwitnąć a jego listki smakują ja słodka kapusta!
Brzuch będę robić pod wieczór wg swojego dawnego planu.
2
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Viki

Następny temat

Krata na LATO 2021 wg rutkow

electro
Polecane artykuły