SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Domowa Siłownia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 96
Cześć wszystkim, mam pytanie czy mógłby ktoś mi polecić jakąś domową siłownie( mam na myśli cały zestaw od razu), a jeśli nie to pomóc mi złożyć najważniejsze rzeczy, które bedą mi potrzebne na początek?
Mam 18 lat i 180 wzrostu, waga 70 kg, ale nie mam pojęcia czy to istotne, wydaje mi się, że nie chciałbym więcej kg niż moja masa.
Do wydania mam tak z 1,5 tysiąca
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12322
Cześć, ciężko znalesc jeden zestaw gdzie dostaniesz wszystko ale na pewno musisz wyposażyć się w:

-drążek
-ławka z regulowanym skosem
-stojak na sztange
-sztangą
-2 hantelki
-obciążenie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 674 Napisanych postów 1196 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 75579
Takie najtańsze ławeczki składane czyli ławka ze stojakiem + przyrząd do ćwiczenia nóg są przeznaczone dla użytkowników do 100kg i do ciężarów do 100kg, więc jeśli nie jesteś ponad przeciętnie silny to na dłuższy czas powinno Ci wystarczyć. Minusem jest to że nie ma stojaków, z których można by zrobić przysiady ze sztangą czy wyciskanie na barki więc jeśli planujesz takie ćwiczenia to lepiej kupić coś co daje takie możliwości. Aczkolwiek ja na takiej taniej ławeczce coś tam zbudowałem, kupiłem ją używaną i to nie z pierwszej ręki i poszła dalej w obieg. Obciążenia zdecydowanie stalowe, plastik z betonem w środku zajmuje dużo miejsca pomijając badziewny wygląd.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7839
Ja bym brał najprostszą ławeczkę regulowaną, jakiś drążek, dwa stojaki, jeden długi gryf, dwie hantle i obciążenie ale są też ławeczki wraz z modlitewnikiem i stojakami, miałem okazję na takiej się bawić i odczucia fajne ;D
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
Jak wyżej zostało wspomniane ,- stojaki osobne , ławka regulowana , drażek wielofunkcyjny , gryf prosty i łamany lub sam prosty , dwie hantelki i obciązenie pod własne potrzeby ( nie bitumiczne bo syf )
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Tomek ty śmiało jesteś takim naszym forum owym ekspertem od domowego treningu na luzie tutaj zaznaczyć że trenując w domowych warunkach miałeś sylwetkę lepszą A ty pewnie masz nadal sylwetkę Lepszą niż wiele osób które mają full osprzętu na siłowni tak że tutaj szacunek dla ciebie co do wyboru treningowego sprzętu stojaki wolna ława wolne ciężary sztangi i wszystko co potrzeba na start nic więcej nie kupuj żadnych tam wyciągów maszyn do stawek nic kompletnie nie potrzebujesz z tych rzeczy A będziesz rosnąć jeżeli twój plan będzie miał ręce i nogi i zachowasz progresję

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 128 Wiek 6 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7839
Mniej maszyn = więcej ćwiczeń złożonych ;DD
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
TomQ-MAG
Tomek ty śmiało jesteś takim naszym forum owym ekspertem od domowego treningu na luzie tutaj zaznaczyć że trenując w domowych warunkach miałeś sylwetkę lepszą A ty pewnie masz nadal sylwetkę Lepszą niż wiele osób które mają full osprzętu na siłowni tak że tutaj szacunek dla ciebie co do wyboru treningowego sprzętu stojaki wolna ława wolne ciężary sztangi i wszystko co potrzeba na start nic więcej nie kupuj żadnych tam wyciągów maszyn do stawek nic kompletnie nie potrzebujesz z tych rzeczy A będziesz rosnąć jeżeli twój plan będzie miał ręce i nogi i zachowasz progresję
A dziękuje bardzo za mile słowa :)

Powiem tak :D cały czas progres notuje i w domu można zrobić bardzo dużo - aktualnie dokupiłem zestawy gum oporowych i dodatkowo mam super urozmaicenie :D i wcale nie potrzeba wielkiego pokoju , super warunków ( jedynie silna wola , dieta trening i czasssss)
Plus kolejny ćwiczeń w domu to taki że można zarazić domowników . Aktualnie od kilku miesięcy żona ćwiczy też w domu razem ze mną a dzieci z tym obcują więc też jestem dobrej myśli .
Żona była ogromną przeciwniczką ćwiczeń , diet itp a dziś po 5 miesiącach wygląda tak :D





Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-07-14 09:29:52
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Fajna żona

nie chciałbym więcej kg niż moja masa. czyli nie chcesz więcej kilogramów przytyć, czy wiecej obciazenia niż Twoja masa ?
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35461 Napisanych postów 27486 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287672
anubis84
Fajna żona

nie chciałbym więcej kg niż moja masa. czyli nie chcesz więcej kilogramów przytyć, czy wiecej obciazenia niż Twoja masa ?
Dzięki :) moja najlepsza podopieczna :D osobiście trzymam łapę nad jej dietą i treningami :) więc tym bardziej zadowolony że chyba jednak wiem co robie :)
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
Super wygląda widać że wiesz co robisz.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak progresowac w fbw??

Następny temat

Ktoś doradzi? :)

electro
Polecane artykuły