Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
96
Cześć wszystkim, mam pytanie czy mógłby ktoś mi polecić jakąś domową siłownie( mam na myśli cały zestaw od razu), a jeśli nie to pomóc mi złożyć najważniejsze rzeczy, które bedą mi potrzebne na początek?
Mam 18 lat i 180 wzrostu, waga 70 kg, ale nie mam pojęcia czy to istotne, wydaje mi się, że nie chciałbym więcej kg niż moja masa.
Do wydania mam tak z 1,5 tysiąca
Szacuny
674
Napisanych postów
1196
Wiek
45 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
75579
Takie najtańsze ławeczki składane czyli ławka ze stojakiem + przyrząd do ćwiczenia nóg są przeznaczone dla użytkowników do 100kg i do ciężarów do 100kg, więc jeśli nie jesteś ponad przeciętnie silny to na dłuższy czas powinno Ci wystarczyć. Minusem jest to że nie ma stojaków, z których można by zrobić przysiady ze sztangą czy wyciskanie na barki więc jeśli planujesz takie ćwiczenia to lepiej kupić coś co daje takie możliwości. Aczkolwiek ja na takiej taniej ławeczce coś tam zbudowałem, kupiłem ją używaną i to nie z pierwszej ręki i poszła dalej w obieg. Obciążenia zdecydowanie stalowe, plastik z betonem w środku zajmuje dużo miejsca pomijając badziewny wygląd.
Szacuny
2
Napisanych postów
128
Wiek
6 lat
Na forum
8 lat
Przeczytanych tematów
7839
Ja bym brał najprostszą ławeczkę regulowaną, jakiś drążek, dwa stojaki, jeden długi gryf, dwie hantle i obciążenie ale są też ławeczki wraz z modlitewnikiem i stojakami, miałem okazję na takiej się bawić i odczucia fajne ;D
Szacuny
35461
Napisanych postów
27486
Wiek
45 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
287672
Jak wyżej zostało wspomniane ,- stojaki osobne , ławka regulowana , drażek wielofunkcyjny , gryf prosty i łamany lub sam prosty , dwie hantelki i obciązenie pod własne potrzeby ( nie bitumiczne bo syf )
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
Tomek ty śmiało jesteś takim naszym forum owym ekspertem od domowego treningu na luzie tutaj zaznaczyć że trenując w domowych warunkach miałeś sylwetkę lepszą A ty pewnie masz nadal sylwetkę Lepszą niż wiele osób które mają full osprzętu na siłowni tak że tutaj szacunek dla ciebie co do wyboru treningowego sprzętu stojaki wolna ława wolne ciężary sztangi i wszystko co potrzeba na start nic więcej nie kupuj żadnych tam wyciągów maszyn do stawek nic kompletnie nie potrzebujesz z tych rzeczy A będziesz rosnąć jeżeli twój plan będzie miał ręce i nogi i zachowasz progresję
Szacuny
35461
Napisanych postów
27486
Wiek
45 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
287672
TomQ-MAG
Tomek ty śmiało jesteś takim naszym forum owym ekspertem od domowego treningu na luzie tutaj zaznaczyć że trenując w domowych warunkach miałeś sylwetkę lepszą A ty pewnie masz nadal sylwetkę Lepszą niż wiele osób które mają full osprzętu na siłowni tak że tutaj szacunek dla ciebie co do wyboru treningowego sprzętu stojaki wolna ława wolne ciężary sztangi i wszystko co potrzeba na start nic więcej nie kupuj żadnych tam wyciągów maszyn do stawek nic kompletnie nie potrzebujesz z tych rzeczy A będziesz rosnąć jeżeli twój plan będzie miał ręce i nogi i zachowasz progresję
A dziękuje bardzo za mile słowa :)
Powiem tak :D cały czas progres notuje i w domu można zrobić bardzo dużo - aktualnie dokupiłem zestawy gum oporowych i dodatkowo mam super urozmaicenie :D i wcale nie potrzeba wielkiego pokoju , super warunków ( jedynie silna wola , dieta trening i czasssss)
Plus kolejny ćwiczeń w domu to taki że można zarazić domowników . Aktualnie od kilku miesięcy żona ćwiczy też w domu razem ze mną a dzieci z tym obcują więc też jestem dobrej myśli .
Żona była ogromną przeciwniczką ćwiczeń , diet itp a dziś po 5 miesiącach wygląda tak :D
Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2019-07-14 09:29:52
Szacuny
35461
Napisanych postów
27486
Wiek
45 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
287672
anubis84
Fajna żona
nie chciałbym więcej kg niż moja masa. czyli nie chcesz więcej kilogramów przytyć, czy wiecej obciazenia niż Twoja masa ?
Dzięki :) moja najlepsza podopieczna :D osobiście trzymam łapę nad jej dietą i treningami :) więc tym bardziej zadowolony że chyba jednak wiem co robie :)