SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia domowa czy karnet?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 720
siemka mam dylemat :(
mam do wyboru chodzić na pro siłke w mieście za 89 zł / miesiąc lub chodzic na domową siłownie która znajduje sie 10 kroków od mojego domu i kupować co jakiś czas nowy sprzęt , ta siłka domowa ma podstawowy sprzęt czyli jakies 140 kg obciążeń , atlas, ławka ,stojaki, gryfy itd.. a profesionalna ma full sprzęt i wgl tylko że mam do niej jakieś 30 min jazdy ...
co proponujecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
jak juz masz sprzet to doposaz swoja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 720
noo wiem , ale tak liczyłem sobie i żeby mieć sprzęt na full to z 3000 zł bym musiał zapłacić a to jest ponat 3 lata na profesionalnej ... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 878 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46176
od Ciebie zalezy jak Ci wygodniej, ja tez mam z 30min drogi a nie zmienilbym tej silki na domowa nawet z full osprzetem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
sa plusy i minusy.
do siebie idziesz o ktorej chcesz i kiedy chcesz, nawet w swieta jak masz kaprys.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Na swojej siłowni nikt nie zajmie Ci sprzętu na którym masz akurat następne ćwiczenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 207 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2770
Jednak na siłce takiej w mieście ktoś może przypilnować techniki, asystować w razie potrzeby ;) J/w napisano ma to swoje wady i zalety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 720
a wy jak trenujecie w domu czy w siłowni w mieście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Na siłowni, jakbym cały sprzęt miał kupić to pewnie z kilkaset tysięcy by mi wyszło No i hantle, od 1kg do 50kg

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja rowniez w klubie, lubie wyjsc do ludzi podobnie jak do kina czy cos oraz sprzet pelen
natomiast czasy sie zmieniaja kiedys piwnicza silka byla idealna
wiec od Ciebei zalezy sprzet najwazniejszy masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 720
dzięki za pomoc :) kupie sobie karnet i spróbuje jak sie ćwiczy w klubie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dawkować?

Następny temat

Plan do oceny FBW

WHEY premium