Do pełnego zgięcia tego łokcia brakuje mi z 20-30 stopni. I teraz tutaj moje pytanie. Czy robiąc ćwiczenie na biceps np z hantelkami to będę mieć przyrost masy mięśniowej nawet gry nie docisnę ręki do samego końca? Z góry dzięki. Pozdrawiam!
...
Cześć! Przyszedłem tutaj z pytaniem o ćwiczenie na biceps. Otóż rok temu złamałem rękę i mam ograniczony ruch w łokciu (mogę go zgiąć do około 100 stopni).
Do pełnego zgięcia tego łokcia brakuje mi z 20-30 stopni. I teraz tutaj moje pytanie. Czy robiąc ćwiczenie na biceps np z hantelkami to będę mieć przyrost masy mięśniowej nawet gry nie docisnę ręki do samego końca? Z góry dzięki. Pozdrawiam!
Do pełnego zgięcia tego łokcia brakuje mi z 20-30 stopni. I teraz tutaj moje pytanie. Czy robiąc ćwiczenie na biceps np z hantelkami to będę mieć przyrost masy mięśniowej nawet gry nie docisnę ręki do samego końca? Z góry dzięki. Pozdrawiam!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Skonsultuj z dobrym fizjo w realu - mało rozsądne będzie doradzać ci w ciemno przez neta ./
...
Przyrosty będą
Natomiast z fizjo warto skonsultować, bo może jest jeszcze szansa doprowadzić rękę do 100% sprawności
Natomiast z fizjo warto skonsultować, bo może jest jeszcze szansa doprowadzić rękę do 100% sprawności

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]
...
Przyrosty zapewne się pojawią bo jak dasz bodziec do wzrostu mięśniom to zapewne urosną, jednak co jest ważniejsze dla Ciebie to musisz się dowiedzieć jak w ramach treningu można zadbać o równowagę mięśniową w okolicach łokcia bo to będzie dla Ciebie bardzo istotny element, aby z czasem nie doprowadzić do tego abyś miał bóle w okolicach łokcia.
Pogadaj z fizjoterapeutą czy ortopedą jak trenować to ramię bo co by nie mówić to dość solidnie masz ograniczoną ruchomość w stawie. Warto by pogadać z ogarniętym kimś czy nie da się tego zakresu ruchu treningiem czy rehabilitacją zwiększyć.
Pogadaj z fizjoterapeutą czy ortopedą jak trenować to ramię bo co by nie mówić to dość solidnie masz ograniczoną ruchomość w stawie. Warto by pogadać z ogarniętym kimś czy nie da się tego zakresu ruchu treningiem czy rehabilitacją zwiększyć.
...
witaj, zanim zaczniesz dosc intensywnie obciazac bicepsy skonsultuj sie z fizjoterapeuta gdyz nie jest to stan normalny, że łokiec po roku czasu od złamania nie ma zachowanej funkcji wyprostu w pełni. Koniecznie by trzeba bylo zbadan dlaczego tak jest, gdzie wystepuje ograniczenie ruchomosci, na jakim poziomie i czym nalezy sie zajac w pierwszej kolejnosci, priorytetem powinna byc sprawnosc reki anizeli przyrosty miensiowe, ktore beda w tej sytuacji sprzyjac utrwaleniu sie problemuw ze stawem, a co wiecej sam trening silowy nieoniecznie bedzie zalecany w takiej formie, jaka mas zna mysli
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz