SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jaki trening jest dla mnie najlepszy?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1593

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 407 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12494
cwicze juz troche lat ..
ale z przerwami i jak dotąd nie zabierałem sie za to powaznie to jednak mam pojecie o treningu tyle,ze nie wiem jaki bedzie dla mnie najbardziej odpowiedni?
czy split czy gora dol czy moze cos jeszcze.
jestem ektomorfikiem 185- niecale 70 kg cwicze w warunkach domowych do dyspozycji mam drazek, sztange, lawke, obciazenia,hantle
i chęci.
dodam,ze nie cwicze mc i wioslowania (Wziac to pod uwage)


Zmieniony przez - makiuu w dniu 2018-03-01 21:29:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Obojętnie który, kazdy będzie ok, teraz mozesz zrobić sobie FBW, na kolejny cykl sobie obierzesz np góra dół.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 407 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12494
anubis84
Obojętnie który, kazdy będzie ok, teraz mozesz zrobić sobie FBW, na kolejny cykl sobie obierzesz np góra dół.


no ok,powiedzmy ,ze dwudniowy FBW z naciskiem na drążek i poprawe wyniku w wyciskaniu lezac
czy jest mozliwosc cwiczyc w A i B podciaganie z tym,ze w A np podchwytem ,a w B nachwytem
czy moge cwiczyc wyciskanie lezac w A i B z tym,ze w A wiekszy ciezar mniejsza ilosc powtorzen,a w B mniejszy ciezar a wieksza ilosc powtorzen
czy moze moge cwiczyc z solidnym dla mnie ciezarem w A i B
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Mozesz, jednak w jednym zestawie zaniz ciezary. Tylko wtedy nie bedziesz rozwijał miesni proporcjonalnie, np gora klatki moze zacząć odstawac. Dlatego najczesciej w drugim zestawie poleca sie cos na skosie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 407 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12494
podciaganie na drazku 4x5-10
przysiady ze sztangą 4x
wyciskanie sztangi lezac 4x
wyciskanie sztangi z za glowy 4x
uginanie ramion ze sztangą 3x
plank
brzuszki



podciaganie na drazku 4x5-10
martwy ciag/wejscia ze sztanga na podest 4x
wyciskanie sztangi lezac (mniejszy ciezar) 4x
clean and press hantlem 4x
wznosy nog na drazku
brzuszki
pompki odwrotne 4x
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Nie ma lepszych czy gorszych treningów każdy ma jakiś potencjał ale trzeba podejść do niego poważnie i poprzeć dobrą dietą.
Taki możesz mieć ale wyciskanie daj z klatki, a w B zostaw sam martwy ciąg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 407 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12494
rion10
Nie ma lepszych czy gorszych treningów każdy ma jakiś potencjał ale trzeba podejść do niego poważnie i poprzeć dobrą dietą.
Taki możesz mieć ale wyciskanie daj z klatki, a w B zostaw sam martwy ciąg


z klatki ? nie bardzo rozumiem
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
makiuu
rion10
Nie ma lepszych czy gorszych treningów każdy ma jakiś potencjał ale trzeba podejść do niego poważnie i poprzeć dobrą dietą.
Taki możesz mieć ale wyciskanie daj z klatki, a w B zostaw sam martwy ciąg


z klatki ? nie bardzo rozumiem

\
Masz ćwiczenie wyciskanie sztangi zza głowy. Daj to ćwiczenie ale wyciskanie z klatki piersiowej czyli sprzed głowy zdrowsze dla barków.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 407 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12494
rion10
makiuu
rion10
Nie ma lepszych czy gorszych treningów każdy ma jakiś potencjał ale trzeba podejść do niego poważnie i poprzeć dobrą dietą.
Taki możesz mieć ale wyciskanie daj z klatki, a w B zostaw sam martwy ciąg


z klatki ? nie bardzo rozumiem

\
Masz ćwiczenie wyciskanie sztangi zza głowy. Daj to ćwiczenie ale wyciskanie z klatki piersiowej czyli sprzed głowy zdrowsze dla barków.


czyli wyciskanie zolnierskie
1
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
Można to tak nazwać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
makiuu
podciaganie na drazku 4x5-10
przysiady ze sztangą 4x
wyciskanie sztangi lezac 4x
wyciskanie sztangi z za glowy 4x
uginanie ramion ze sztangą 3x
plank
brzuszki



podciaganie na drazku 4x5-10
martwy ciag/wejscia ze sztanga na podest 4x
wyciskanie sztangi lezac (mniejszy ciezar) 4x
clean and press hantlem 4x
wznosy nog na drazku
brzuszki
pompki odwrotne 4x


Git.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwicze kilka miesięcy, a efektów brak

Następny temat

FBW 3 dniowy siła i hipertrofia?

electro
Polecane artykuły