Baardzo dawno mnie tu nie było, ale coś może znów zacznę tu dodawać, może ktoś jeszcze tu kiedyś zajrzy :)
Tylko już bym postarał się bardziej dojrzale to prowadzić, bez prowokowania g****burz, spinania się itd
Więc tak, trenować się udaje czasem, z dietą gorzej, ale tak było u mnie zawsze, staram się :)
Trening typowy splicik rozpisany na 4 jednostki treningowe. Do tej pory robiłem 30-60 minut orbitreka po siłowni, postaram się wstawać czasem wcześniej by robić to na czczo, ale z tym wstawaniem to jak z jedzeniem :)
Od 10 grudnia 2017 trening wygląda tak:
---Plecy, kaptur, plank
1. Martwy klasyk 10,8, rampa 5 + 3,3
2. Wyciąg górny szeroko do klatki nachwytem 12,10,8,8
3. Wyciąg dolny 12,10,8,8,6,6
4. Wiosło półsztanga 10,6,6,6
5. Szrugsy hantle 10,10,10,10
6. Plank 3xmax
---Klatka, barki
1.Ławka pozioma sztanga 10,6,4,4,
2.Ławka lekki skos+ 10,10,10,10
3.Rozpiętki lekki skos+ 8,8,8,8
4.Żołnierskie 10,6,6,4
5.
Wycisk hantli siedząc 10,10,10,10
6.Unoszenie na boki + unoszenie do brody hantle 10+10x4
---Uda, łydki
1. Siady tylne 10,8,6,4,4
2. Wykroki w miejscu 10,10,10,10
3. Prostowanie na maszynie 12,12,12,12
4. Uginanie na maszynie 12,12,12,12
5. Wspięcia stojąc bez obciążenia na jednej nodze 25 razy na nogę, 4 serie
6. Wspięcia siedząc z talerzami na kolanach
---Biceps, Triceps, Allahy
1. Uginanie prostą stojąc 10,6,6,6
2. Francuz leżąc za ławkę 10,6,6,6
3. Supinacja stojąc + sznur wyciągu górnego 8+10x4serie
4. Młotki stojąc + sznur wyciągu górnego przed siebie w pochyleniu
5. Opuszczanie na drążku, max spowolniona faza negatywna 3xmax
6. Allahy 12,12,12,12
Trening średniej, czasem większej intensywności, bez szaleństw z ciężarami, skupienie się na technice i czuciu mięśnia.
Za 14 treningów planuje zmienić plan, jeszcze nie wiem na co :) Do tej pory 18 treningów na tym planie.
Ilość treningów w tygodniu uzależniona przede wszystkim od nauki, 1.5 roku temu poszedłem sobie na studia dzienne, do tego praca, czasami jest ciężko.
Robię licencjat z treningu siłowego, wiedza z zajęć się przydaje.
Aktualnych zdjęć nie posiadam, na końcu postaram się wrzucić jakieś zdjęcia chyba z listopada, od tamtej pory możliwe że sylwetka się poprawiła, wycięty nie jestem, coś tam już zbudowałem, ale to nie jest to, może pisanie mnie tu zmotywuje.
Aktualna waga to około 79kg z rana przy ~165cm wzrostu.
Jednak sprawdziłem, zdjęcia dopiero aż z maja, ale mniej więcej tak to się prezentuje, może ciut ostrzej teraz:
Treningi albo u siebie w piwnicy, albo na uczelni. Za miesiąc mają jakąś fajną siłownię otworzyć jakiś kilometr ode mnie to może to się zmieni :)
Jak ktoś tu zajrzy i dotrwa do końca to podziwiam.
Pozdrawiam
Zmieniony przez - Maćko w dniu 2018-01-26 15:59:56