ćwicze brzszki już pół roku
i nic!
prosze o porade bo juz mnie to wnerwia
brzuch robie trzy razy w tygodniu
-na ławce uginanie 3s.
-spiecia na wyciagu 3s.
mam wiecznie 104 w pasie ,waże tyle samok,czyli 104 kg, tyle dobrze że przy wroście 190 tego nie widać, ale idą wakacje
chciałem zaczącć kurację z kreatynką ,ale boje sie że za duzo przytyje
jak wiec go zrzucić
pozdrawiam wszystkich sfd-owców
p.s.brałem l-karnityne z olimpu i nic
i nic!
prosze o porade bo juz mnie to wnerwia
brzuch robie trzy razy w tygodniu
-na ławce uginanie 3s.
-spiecia na wyciagu 3s.
mam wiecznie 104 w pasie ,waże tyle samok,czyli 104 kg, tyle dobrze że przy wroście 190 tego nie widać, ale idą wakacje
chciałem zaczącć kurację z kreatynką ,ale boje sie że za duzo przytyje
jak wiec go zrzucić
pozdrawiam wszystkich sfd-owców
p.s.brałem l-karnityne z olimpu i nic
Krzysztof Piekarz

