Szacuny
0
Napisanych postów
41
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
831
Cos takiego wyczarowałem, kalori wyszło mi duzo wjecej niż to było na początku, ale poczaruje sobie z proporcjami by na poczatku wyszlo kolo 3000kcal, a to co wyszlo teraz to juz bedzie podklad pod diete na mase jak utrzymam juz tą z mniejsza kalorycznoscią.
Co o tym myslicie ?:
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
Skoro chcesz robic rekompozyje wrzuć dietę w przedziale kalorycznym na zerowym bilansie a nie na jakąś podkładkę pod masę. Bez sensu. Mamy oceniać dietę na masę,ale robisz rekomp
Szacuny
0
Napisanych postów
41
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
831
ok ok, pouwzglednialem wasze rady i tak mi wystrzelily kalorie a nie mialem jyz czasu zrownac. dzisiaj wieczorem to ogarne, jak byscie mieli jeszcze jakies uwagi to walcie smialo
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
6449
Napisanych postów
79271
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774631
Trochę za mało nasyconych kwasów tłuszczowych. Zmniejsz orzechy, trochę oliwę a daj wiórki kokosowe, olej kokosowy, wieprzowinę, masło. Mięso kupuj w całości i ew. miel samemu lub daj do zmielenia w sklepie. Ryby najlepiej świeże. Puszkowane okazyjnie.
Szacuny
3134
Napisanych postów
15808
Wiek
38 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
146709
rozumiem, że to drugie to nie jest odrębny dzień? tylko przykłądy posiłków? Masło roślinne wywal, dodaj 82%tł.(już powtarzam ENTY raz ) Mięso mielone zmiel sam, sklepowe nie jest najlepszej jakości.