Imię: Kamil
Wiek: 28
Waga: 58
Typ budowy: Ektomorfik
Praca: Biurowa
Aktywności: Szybki marsz do i z pracy (około godziny w obie strony), ćwiczenia w domu głównie z hantlami, brzuszki, pompki
Przyszłe aktywności:
do 65kg basen
powyżej 65kg siłownia i basen
Po przeczytaniu kilkunastu poradników, przejrzeniu wielu wzorów diet postanowiłem przygotować własną dietę stworzoną z produktów dla mnie łatwo dostępnych, wydaje mi się że posiłki rozpisałem prawidłowo jednak ilości białka są za wysokie, z czego powienienem zrezygnować i czym najlepiej to zastąpić?
Dziękuję za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam.
Zmieniony przez - Kakiri w dniu 2016-11-10 20:04:58
Krzysztof Piekarz

Białka wystarczy Ci jakieś 120 g - to już będzie sporo, jeśli nie zamierzasz ćwiczyć siłowo. Czyli porcje mięsa spokojnie możesz zmniejszyć o połowę. Wydaje mi się, że za dużo nabiału. Trudno ułożyc sensownie posiłki jeśli ma ich być 7. 