SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 157343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Może napisz co to jest bo po zdjęciu to ciężko mi wywnioskować.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11176 Napisanych postów 52125 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
To samo co na pierwszej stronie tego tematu.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4811 Napisanych postów 21619 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Na zdjęciu to Tefal AL806040 Frytownica Actifry - cena ok 600 zł , jak dla mnie zbędny gadżet jednak

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5697
Nie jest on nie zbędny, ale jak już ktoś go ma to fajna odskocznia od standardowych obróbek.
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14691 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 403242
Trochę droga ta odskocznia
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 65 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5697
Jeden wydaje na % bądź inne rzeczy a ja wolę sobie kupić coś co będę używać przed x lat z zadowoleniem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 237 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5330
hej, potrzebuje rady co do zakupu blendera, bo mój stary odmówił posłuszeństwa., będę go używał głównie do miksowania gotowanego ryżu.
W temacie widze ze polecane marki Zelmer także wpadły mi w oko dwa ręczny i kielichowy który bardziej byście polecali
http://allegro.pl/blender-zelmer-491-6-zhb1206b-700w-15-poziomow-i6447705695.html

http://allegro.pl/blender-kielichowy-zelmer-sb-1000-szklany-i6258149344.html


Zmieniony przez - krzysiek21 w dniu 2016-09-18 21:08:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 686 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3894
Witam, planowałem przeglądnąć cały temat aby wybrać jakąś patelnie ale nie wystarczyło mi dzisiaj czasu a jutro wybieram się na większe zakupy i chcę kupić jakaś patelnie na której mógł bym zrobić omleta, oraz mięso kurczaka, indyka itp i chciał bym aby była razem z pokrywką noi co najważniejsze aby dało się na niej gotować bez dodatku tłuszczu, pamu itp. Wpadła mi w oko taka patelnia jak: TEFAL Classy Chef, czy ma ktoś taką i może ją polecić??? i czy można na niej gotować bez tłuszczu co najważniejsze dla mnie. Obecnie posiadam patelnie ceramiczną na której jest to możliwe więc jeśli ktoś miał by jakieś doświadczenie z ceramiczną to był bym wdzięczny za nazwę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19016
Od czwartku w lidlu będzie grill elektryczny stołowy, moc 1800W. Słyszałem dobre opinie na temat sprzętu tego typu z Lidla, jedyny mankament jest taki, że jest on "jednostronny". Opłaca się brać za 159zł, czy lepiej dopłacić do jakiegoś grilla z sieciówek który będzie dwustronny?
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4811 Napisanych postów 21619 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
TEFAL Classy Chef mam cały zestaw i bardzo sobie chwalę : kamoo , grille dwustronne są moim zdaniem przydatniejsze, znacznie skracają czas przygotowania potrawy

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

electro
Polecane artykuły