SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2416 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42913
lasican1
Odnośnie wok'a to mogę powiem Ci tak ;) Jeśli masz gdzieś obok siebie sklep taki jak TK Maxx to jedź i kupisz tam w tej cenie mega wok'a dobrej firmy. Ostatnio u siebie w Łodzi jak byłem to udało mi się wyrwać niezłe patelnie tefala w cenie 30-40 zł :) Więc co do tego jaki to Ci nie doradzę ale większość wok'ów w cenie do ~100 zł zapewne się sprawdzi.


dzięki :) mam niedaleko domu to się wybiorę i zobaczę co jest

Blog IF/Rekompozycja [pods. 22] - Zapraszam ! http://www.sfd.pl/[BLOG]Lucky555/IF__Rekompozycja-t989337.html

Jeśli chcesz przegrać trochę $$ to zapraszam:)
http://www.sfd.pl/Gruby_hajs_z_Lucky555-t1058841.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887279
oskar24
Widziałem poruszony temat wag , ale nikt się nie wypowiadał na temat wag pokazujących wartości odżywcze produktu, ktoś ma ? ktoś poleci jakąś ?
Obecnie myślałem sam o:
Zelmer KS 1700
Sencor SKS 6000
Ktoś coś poradzi ? :)



Zmieniony przez - oskar24 w dniu 2015-11-18 18:31:20


Ja posiadam Adler AD3133 - pokazuje wartości odżywcze, masa opcji do zaprogramowania ale szczerze ? Ani razu jeszcze z tego nie skorzystałem :) Robi dla mnie za zwykłą najzwyklejszą wagę i się sprawdza. Mam ją już ze ~2 lata i działa skutecznie.
Więc z czystym sumieniem mogę Ci polecić :] Co do wyżej wymienionych zapewne też się sprawdzą kwestia indywidualna która Ci się bardziej podoba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 300 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13930
Dokładnie, nie ma co przepłacać moim zdaniem za jakieś dodatkowe bajery. No chyba, że naprawdę będziesz tego używał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6115
Mam w planach używać , dokładniej to dziewczyna w domu gotuję tylko nie chcę jej się tego liczyć z jakimiś kalkulatorami internetowymi więc wydaję mi się to fajną opcją :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak sie raz czlowiek nauczy co ile ma to pozniej leci z glowy trafiajac w >90% przypadkow
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Poszukuję urządzenia do gotowania ryżu ale z funkcja podpiekania ryżu. Widziałem kiedyś coś takiego i nie moge znależć. Wymieiona funkcja powoduje, że ryż wychodzi chrupki.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Poleci ktoś jakąś dobrą i tanią wagę do żywności, najlepiej z allegro lub sklepu internetowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ze dwa lata mam już, warzy pierze gotuje sprząta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887279
Kazda bedzie dobra. Kwestia wyboru czy wolisz np z miska czy bez badz z podswietleniem.Na allegro pierwsza lepsza i kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6143
Ok, rozumiem, w takim razie co myślicie o tej? http://allegro.pl/w10-waga-kuchenna-elektroniczna-do-5kg-lcd-wagi-i4993951054.html
Ma ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium