SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24185 Napisanych postów 67924 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537247
Pytanko odnosnie klimatyzacji/klimy wodnej/wiatraka
Nie w temacie ale zapewne kazdy o tym mysli co nje posiada. Jest cos w miare sensownego do mieszkania? Pokoj okolo 17mkw

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Wrzucę ci później ta co ja kupiłem w zeszłym roku
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, co o tym myślicie? 800 w da radę płatkom, twarogowi itp :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3225
Żeby zmielić siemię lniane i chia wystarczy młynek do kawy czy już lepiej blender kupic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ashakiel
Żeby zmielić siemię lniane i chia wystarczy młynek do kawy czy już lepiej blender kupic?

Wszelkie ziarenka (tak samo np ostropest) czy zioła mi się najlepiej w młynku do kawy mieli. No chyba, że chcesz na raz bardzo duże ilości mielić ale siemię to blender nawet nie wiem czy dobrze załapie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Ashakiel
Żeby zmielić siemię lniane i chia wystarczy młynek do kawy czy już lepiej blender kupic?

Wszelkie ziarenka (tak samo np ostropest) czy zioła mi się najlepiej w młynku do kawy mieli. No chyba, że chcesz na raz bardzo duże ilości mielić ale siemię to blender nawet nie wiem czy dobrze załapie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
silownia125
Witam, co o tym myślicie? 800 w da radę płatkom, twarogowi itp :)


Spokojnie da radę. Ja sernik robię w 450W kenwoodzie i oprócz tego, że trochę śmierdzi silnik przy robieniu sernika, to jakoś się kręci ;)

Ja zapytam z kolei o gofrownicę. Ktoś poleci coś konkretnego? Lepiej brać jakiegoś Tefala i ogólnie coś droższego, czy to to samo co sprzęt za 50zł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 3392 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 128135
Eoghan
silownia125
Witam, co o tym myślicie? 800 w da radę płatkom, twarogowi itp :)


Spokojnie da radę. Ja sernik robię w 450W kenwoodzie i oprócz tego, że trochę śmierdzi silnik przy robieniu sernika, to jakoś się kręci ;)

Ja zapytam z kolei o gofrownicę. Ktoś poleci coś konkretnego? Lepiej brać jakiegoś Tefala i ogólnie coś droższego, czy to to samo co sprzęt za 50zł?

Gofrownicę Dezal polecam, nie ma lepszej. Jak kupisz słabszą taniznę to nie dość że się gofry będą robiły wieczność to jeszcze małe szanse, że chrupiące wyjdą.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
jest ktoś w stanie podzielić się opinią nt. tego produktu? polecić, odradzić? jak smakują potrawy z tego, czy warto myśleć o takim sprzęcie, albo nawet tym konkretnie modelem? bo cena zachęca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Nanit

Gofrownicę Dezal polecam, nie ma lepszej. Jak kupisz słabszą taniznę to nie dość że się gofry będą robiły wieczność to jeszcze małe szanse, że chrupiące wyjdą.

Gofrownicę Dezal mam w domu od kiedy pamiętam, czyli pewnie coś koło 20 lat lub więcej i do dzisiaj służy bez zarzutów Mogę polecić także


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-10-01 12:14:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium