SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Philips Avance Collection HR7958/00

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
czesc,jak sie fortunnie złozylo ,moja mama dostała blender podwieszany na jakims tam pokazie garnkow.Niestety do blendera nie ma zadnego kielicha.Do czego polecacie wlozyc zawartosc ktora bedzie blendowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
Pytacz_123
czesc,jak sie fortunnie złozylo ,moja mama dostała blender podwieszany na jakims tam pokazie garnkow.Niestety do blendera nie ma zadnego kielicha.Do czego polecacie wlozyc zawartosc ktora bedzie blendowana?


Do czego Ci wygodnie, nie ma różnicy. Mały garnek, albo pojemnik plastikowy

możesz też za pare groszy kupić sobie coś takiego

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24373 Napisanych postów 68062 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537716
Do blenderowania obojetnie co, ale wazne zeby dno bylo plaskie, sciany boczne do podloza 90° wtedy nie ma problemow z blenderowaniem oczywiscie IMO

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Czasem przydaje się wysokie naczynie o szerokości nie wiele większej niż stopa miksująca (np do majonezu) a tak to jak poprzednicy, nie ma znaczenia w czym.

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 52 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180
jaki sprzęt w miarę nie drogi polecicie do gotowania na parze?

"Jeśli szczęście do ciebie nie przyszło to znaczy , że jest wielkie i idzie małymi kroczkami."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 387 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6911
Ja do blendowania blenderem recznym uzywam zwykłęgo shakera do odzywek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Damian Robak
jaki sprzęt w miarę nie drogi polecicie do gotowania na parze?



nie mam w domu czegoś takiego, mam zwykły durszlak i garnek ale teraz w kauflandzie jest tefal do gotowania na parze za 149,9 ma 3 lata gwarancji
taki ło:





Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-09 18:07:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
sforcia
Philips Avance Collection HR7958/00


Sprzęt wypróbowany w każdej konfiguracji - poza wyciskarką do cytrusów póki co i wyrabiania ciasta.
Generalnie został moim nowym przyjacielem

Zdecydowanie polecam, świetny kompaktowy sprzęt. Wszystko elegancko działa.
6 urządzeń w jednym - ważne dla kogoś takiego jak ja, który nie może pozwolić sobie na sprzęty zajmujące pełno miejsca.

Dodatkowo uważam, że cena tj. ok 1080 zł jak na tyle funkcji jest śmieszna - gdzie za dobrą maszynkę do mięsa czy blender trzeba liczyć po prawie 300 zł.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

WHEY premium