SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Polecam

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1575

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Dobre i dużo bialka bo aż 18gr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Łańcuch Heniek
Dobre i dużo bialka bo aż 18gr


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
słodzony cukrem jogurt o zwiększonej ilości średniej jakości białka, faktycznie jest co polecać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
z braku laku można wypić , lecz poza tym to sam syf

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
No dobra, to już lepiej serek wiejski zjeść?????jeżeli chodzi o ten dział produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Nie da się powiedzieć co lepiej zjeść, nie widząc całości diety...słodzone jogurciki są mało wartościowe, od czasu do czasu jak wpadnie świat się nie zawali, jak mowa o nabiale, lepiej jakiś twaróg półtłusty, czy tłusty, mozzarellę.
Ale ciężko ocenić, nie widząc całości diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Wy tu znawcy co poniektorzy przesadzcie z tą dieta.pisze ogólnie a nie do Ciebie Blue hop,kto zada jakieś pytanie to wy od razu dieta opisz dietę ,niektórzy z was jako pseudo znawcy i fachowcy macie dietę profesjonalna,ale nie cwiczycie odpowiednio i wyglądaćie jak wymoczki i gowno z waszej diety,Dieta jest bardzo ważna dla poważnych kultorywstow.a nie dla zwykłych ludzi, ważny jest trening motywacja,ja nie mam u lozonej diety,bo nie potrzebuje ,trzeba zap*****......A nie jak panienka diety przestrzegać i chodzić na siłownię odbi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Obijac się, ja ćwiczę systematycznie biorę kreatyne bcaa witaminy i czAsami bialko,3 razy w tygodniu,żre co mu się podoba ,i ile chce.żre wszystko i mam efekty ,rośnie super wszystko,a pajac z siłowni co kupił dietę i plan treningowy ,przestrzega diety w ciągu 6 mi esięcy zrobił to co ja w 2 miesiące ,chodzi i przyrosty Bicku klaty nogi itp.wiedz nie przesadzajcie z tą dietą bo j**ne śmiechem az się zesram
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Łańcuch Heniek
Wy tu znawcy co poniektorzy przesadzcie z tą dieta.pisze ogólnie a nie do Ciebie Blue hop,kto zada jakieś pytanie to wy od razu dieta opisz dietę ,niektórzy z was jako pseudo znawcy i fachowcy macie dietę profesjonalna,ale nie cwiczycie odpowiednio i wyglądaćie jak wymoczki i gowno z waszej diety,Dieta jest bardzo ważna dla poważnych kultorywstow.a nie dla zwykłych ludzi, ważny jest trening motywacja,ja nie mam u lozonej diety,bo nie potrzebuje ,trzeba zap*****......A nie jak panienka diety przestrzegać i chodzić na siłownię odbi


Zostań naszym nauczycielem, trenerem, bogiem!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 48
Wiedza kosztuje synku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[LC] cukinia zapiekana z kurczakiem

Następny temat

Pizza twarogowa z kurczakiem by krzyzu9218

WHEY premium