SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPRZĘTY KUCHENNE - POLECAM , NIE POLECAM

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 144440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5445 Napisanych postów 15466 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388776
mam ten sam model, bez tej anaologwej galki - twoj jest nowszy? uzytkuje ponad rok i moge polecic kazdemu, super sprzet i fajnie zarcie smakuje, do tego jest wiele opcji. tez uzywalem tych pojemnikow z ikea a kuraka np. mozna robic w sreberku, zawsze biore sobie te 300g i doleje troche oliwy, robia taka 'kuleczke' na grillu i w 20 minut gotowy i swietnie smakuje
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15756
Nie do końca rozumiem zastosowanie tych pojemników z ikea. To po to, żeby nie brudzić fabrycznego pojemnika, czy żeby mieć od razu gotowe do schowania w lodówce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Przykład ryby która była grillowana wcześniej, gdybym ja przełożył na sreberko i potem na talerz zbierałbym małe kawałki bo wszystko by się rozwaliło.

Drugi przykład, jakiś fit sernik, zamiast nagrzewac piekarnik czy dokupywać sprzed do airfrayera, mogę to zrobić w tym szklanym. Chociaż pomysl żeby nie przekładać jedzenia do pracy też mi się bardzo podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
lordknaga
mam ten sam model, bez tej anaologwej galki - twoj jest nowszy? uzytkuje ponad rok i moge polecic kazdemu, super sprzet i fajnie zarcie smakuje, do tego jest wiele opcji. tez uzywalem tych pojemnikow z ikea a kuraka np. mozna robic w sreberku, zawsze biore sobie te 300g i doleje troche oliwy, robia taka 'kuleczke' na grillu i w 20 minut gotowy i swietnie smakuje

Mój model to af400eu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Waga kuchenna z polecenia.
Dokładność od 0.1g do max 3 kg. Może pracować na bateriach jak i na kablu.
Po kilku testach mogła by być jedynie troszke większą, ale pewnie to dlatego że przyzwyczajony jestem do większej więc muszę teraz do nowej się przyzwyczaić.
Przesiadłem się z 1g, na 0.1g i jest mega różnica, najbardziej warząc prochy/wiorki jakies lekkie rzeczy, wiem że to do ogarnięcia na dokładności 1g, ale używając wagę codziennie kilka razy zdecydowałem się na bardziej dokładną. Polecam




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Podeślij na PW jakiś link do niej, bo jeszcze nie trafiłem na taką która by mnie usatysfakcjonowała i często zmieniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Znajoma kupiła i ani razu nie użyła, oddala dzisiaj mi w prezencie. Ktoś uzywa i poleci jakies przepisy?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Ok pierwsze testy zamna, rzuciłem się na 2 dania których nie chciało by mi się robić, z punktu widzenia długiego duszenia i patrzenia czy się nie przypala. Bigos się robił. Czas przygotowania bigosu i fasolki to 1h15 minut plus czas krojenia. Zero mieszania w miedzczasie. Chyba zawita to u mnie na dobre ;)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 2779 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 252680
Robiłeś pod cisnieniem ?

"Niektórzy widzą rzeczy takimi, jakimi są, i pytają : dlaczego ? Ja śnię rzeczy, które nigdy nie istniały , i powiadam : czemu nie ? "
G.B. Shaw
http://www.sfd.pl/Alhambra_nowe_wyzwania-t1037040.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3418 Napisanych postów 1921 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17389
Tak, mysle ze inaczej fasolka bez moczenia nigdy by się w tyle nie zrobila
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

japońskie jajka wędzone

Następny temat

Alternatywa zamiast owoców

forma lato