Szacuny
1
Napisanych postów
166
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1595
Witam, jestem na tej diecie 3 miesiące i waga poszła 3kg w górę, biceps 1,5 cm klatka 2cm i pas 4 cm... Z tą wagą niby dobrze bo 1 kg na miesiąc także kcal są okej pomimo że jestem endo, ale pracuję po 12-14 h więc wypalam to wszystko. Może dodać tłuszczów i zejść z WW a kcal zostawić?
Szacuny
1
Napisanych postów
166
Wiek
29 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
1595
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY Wiek :19 Płeć : mężczyzna Wiek : 20 Waga : 76 Wzrost : 170 Obwód klatki : 106 Obwód ramienia : 38,5 Obwód talii : 87 Obwód uda : 67 Obwód łydki : 42 Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Aktywność w ciągu dnia : praca o Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW Odżywianie : jak u góry Cel :masa Ograniczenia żywieniowe : nie Stan zdrowia : bdb Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Szacuny
967
Napisanych postów
11363
Wiek
7 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
191614
Witaj, Zalewasz to znaczy że idzie Ci w pas ? Może lepszym wyjściem było by rotacja kaloriami na przykład Carb Cycling ? Oddzielny jadłospis na dni nie treningowe z obniżoną ilością kalorii i treningowe . Pozdrawiam