Witam!
Zainspirowany dziennikami innych osób w tym dziale, postanowiłem założyć swój.
Słowem wstępu:
Trenuję kalistenikę-trening z masą własnego ciała
Płeć: Mężczyzna
Staż: ok pół roku
Wzrost:172 cm
Waga: na chwile obecną nie znana
Wiek: 16
Cele: poprawa sylwetki, kondycji, nauka niektórych elementów z kalisteniki/gimnastyki
Sprzęt: drążek, uchwyty do pompek
Dieta: jem jak najwięcej, szkoda tylko, że nieregularnie
Dzisiejszy trening:
30.04
Nachwyt szeroki:
6/6/6/6/5
Nachwyt na szerokość barków:
6/5/6/5/5
Nachwyt wąski:
5/5/5/5/4
Podchwyt:
5/5/5/4
Podchwyt wąski:
5/5/4 -miał być w poziomce ale tylko jedna seria wyszła
Wznosy ugiętych nóg na drążku:
5x max
Zainspirowany dziennikami innych osób w tym dziale, postanowiłem założyć swój.
Słowem wstępu:
Trenuję kalistenikę-trening z masą własnego ciała
Płeć: Mężczyzna
Staż: ok pół roku
Wzrost:172 cm
Waga: na chwile obecną nie znana
Wiek: 16
Cele: poprawa sylwetki, kondycji, nauka niektórych elementów z kalisteniki/gimnastyki
Sprzęt: drążek, uchwyty do pompek
Dieta: jem jak najwięcej, szkoda tylko, że nieregularnie
Dzisiejszy trening:
30.04
Nachwyt szeroki:
6/6/6/6/5
Nachwyt na szerokość barków:
6/5/6/5/5
Nachwyt wąski:
5/5/5/5/4
Podchwyt:
5/5/5/4
Podchwyt wąski:
5/5/4 -miał być w poziomce ale tylko jedna seria wyszła
Wznosy ugiętych nóg na drążku:
5x max
Krzysztof Piekarz