Szacuny
0
Napisanych postów
40
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
212
Witam,chce kupić jakiś suplement na redukcje tkanki tłuszczowej ale nie wiem za bardzo co wybrać i co bd działało.chciał bym suolement z firmy trec bo wydaje mi się że to jest dobra firma.
Wiek:15 lat
Wzrost:180
Waga:75-76
Cel:Redukcja tkanki tuszczowej
Szacuny
12166
Napisanych postów
162293
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1243422
W Twoim wieku skup się na dostarczaniu wszystkich składników pokarmowych z diety;)
zadbaj by w niej znajdowało się źródło białka pełnowartościowego z mięsa/jaj/ryb czy nabiału.
Co do węglowodanów tutaj zasada ogólna jest taka by starać się dostarczać jak najmniej przetworzone źródła. Nie zapominaj o tłuszczach które są tak samo istotne jak reszta składników diety.
Szacuny
0
Napisanych postów
40
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
212
Tzn. ja diete mam ułożoną na redukcje tkanki,ale chcę kupić coś na redukcje bo chce jak najszybciej chce spalić jak najwięcej tuszczu a potem robić czystą mase mięśniową.Co polecacie na redukcje ?
Szacuny
1
Napisanych postów
10
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
416
Dopnij dietę, spalacz nie jest ci potrzebny. Dieta w 99% przypadków nie jest idealna więc skup się na niej a nie na spalaczach i efekty będą bardzo szybko :)
Szacuny
1
Napisanych postów
10
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
416
Nie można określać czegoś jako dobry albo zły. Większość osób kupując spalacze myśli że palą więcej tłuszczu przy wysiłku. Spalacze głównie to placebo, termogeniki i środki pobudzające. Prawie każdy kupujący spalacz zaczyna się lepiej odżywiać i dokłada wysiłku fizycznego, żeby spalacz dał jak najlepsze efekty. Prawda jest taka, że spalacze praktycznie nie wpływają na % bf.