SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1501
WItam.

Niedługo zacznę robić plan HST i do tego chciałbym kupić odżywki. Mianowicie - planuję kupić przedtreningówkę S.A.W i połączyć ją z jedną z kreatyn. Myślałem pomiędzy kreatyną Z3 a CM3 z firmy trec. Z CM3 miałem już do czynienia, efekty znakomite i chciałbym się zapytać, czy ktoś z Was miał do czynienia z kreatyną Z3 ( chodzi mi o własną subiektywną opinię, bo wiadomo efekty każdy organizm inne przyniesie).
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402689
ja kontaktu nie miałem ale imo jezeli cm3 tak sobie chwalisz to nie ma co kombinowac, to tylko kreta i lepszych efektów po innych produktach sie nie spodziewaj,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1501
Rozumiem. Bo wiesz... CM3 to czysty jabłczan z kolei Z3 to stack kreatynowy, który łączy w sobie kilka kreatyn w jedno stąd moje zakłopotanie i stąd te pytanie :) Ale chyba właśnie raczej przy cm3 zostanę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4553 Napisanych postów 35820 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263275
po co zmieniać coś z czego jesteś zadowolony?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko?

Następny temat

Suple na redukcje

WHEY premium