O czym ogólnie konferencja była ?
Dziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html
Zmieniony przez - Hekade w dniu 2015-11-24 10:11:46
Wczoraj się cieszyłem że dwie nowe osoby złapałem a tu ch**, nagle telefon z magazynu Body Challange czy dostałem maila bo trzeba do jutra zapłacić za prenumerate 300zl xD. A ten projekt tego magazynu zainicjowany przez mauricza i maja byc artkuly bardzo wartosciowych ludzi i na pewno sporo informacji z niego będzie można wyciągnąć. Na pewno łatwiej z takiego artkułu bo informacje już będą wyselekcjonowane, a np. kupisz książke i w niej jest sporo fajnych informacji a troche zabobonów..Dziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html
MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY: http://www.sfd.pl/Piotr_Cieśla_UNS_TEAM_,,Od_ćwiczących_dla_ćwiczących_-t1045397.html
Własnie wróćiłem z treningu. Karnet kupiłem znów w Buldim. O wiele bardziej anaboliczny klimat jest w tej oldchoolowej kuźni
Skoro zmieniłem siłownie sprzęt jest torche inny więc i trening lekko zmodyfikowany ale tak miało byc i tak. Po prostu buldi daje większe pole do popisu. Zapomniałem koszulki na siłke dziś ale na szczęście miałem tshirt pod bluzą i sobie poradziłem
Plecy zmasakrowałem okrutnie, pierwsza superseria mega dokładne powtórzenia totalnie juz zmęczyła mięśnie, potem ciężkie wiosło i ciężki hammer z góry z dropsetem, narciarz.... masakra po prostu :)
Plecy
1a. Ściąganie drążka do klatki 4x15-12
20x43kg 15x50kg 12x60kg 10x60kg
1b. Wiosłowanie końcem sztangi w oparciu klatki
15x20kg 10x35kg 10x35kg 10x35kg
2. Wiosłowanie sztangą nachwytem 4x8
8x100kg 8x100kg 8x100kg 8x100kg
3. Ściąganie uchwytem neutralnym na hammerze 4x12 + 1 drop
12x60kg 12x100kg 12x110kg 12x110kg + 14x60kg
4. Narciarz 4x12
12x 12x 12x 12x
1. Allahy 5 serii 12-8
2. Spięcia na maszynie 2 serie 15-12
3. Unoszenie nóg w zwisie 2 serie 14-12
30min cardio
Zmieniony przez - pat34 w dniu 2015-11-24 15:34:59
Dziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html
Pompka na barkach była przesadzona, sylwetka powoli na plus :)
Barki
1. Wyciskanie z klatki Smith 5x5
5x70kg 5x70kg 5x70kg 5x70kg 5x70kg
2.Unoszenie na boki na maszynie 4x10
20x8 15x9 12x8 10x8 + dropsety 6x6 8x5
3.Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 3x12 + drop
15x30kg 12x50kg 12x50kg + drop 10x40kg
4.Reverse butterfly 4x15
15x 15x 15x 12x + drop 12x
5. Wyciskanie na maszynie hammer 2x15-12
15x65kg 12x65kg
Cardio 30min
Zmieniony przez - pat34 w dniu 2015-11-25 14:31:16
Dziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html
MÓJ DZIENNIK TRENINGOWY: http://www.sfd.pl/Piotr_Cieśla_UNS_TEAM_,,Od_ćwiczących_dla_ćwiczących_-t1045397.html
Ale jest to taki ból typowo mięśniowy, rotatory od dawna w ogóle już mi nie dokuczają :DDziennik w dziale UNS: http://www.sfd.pl/pat34__Living_Life_On_Your_Own_Terms_-t1085148.html
SaraN.
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- ...
- 67