SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POMPKI(pąpki) dobre ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodze na siłownie około 1.5 roku mam 16 lat i waże 88 kilo, przez te półtora roku przytyłem 23 kilo , mniejsza o to mam pytanie !
CZY MOGE ROBIĆ SOBIE W DOMU POMPKI(pąpki) co drugi dzień tak na spompowanie klatki tak ze 120 pompek, czy w taki sposób nie przetrenuje klatki !?!?!?!?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
rób POMPKI (tak się pisze nic ci się nie stanie tylko nie przesadzaj!
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
a po co ? daruj sobie

Zmieniony przez - ****master w dniu 2004-02-22 08:01:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17953
czas na regeneracje musi byc

P.Sbanan ehh

Zmieniony przez - Conner w dniu 2004-02-22 10:02:28

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 16011
Skoro chodzisz na siłkę, to trenuj na siłce. Po co katować klatę i trica jeszcze pompkami? Regeneracja musi być. Lepiej będzie jak mocniej przetrenujesz klatę na treningu niż będziesz ją katował ponownie w domu

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 360
Dokładnie kolego ksiang :) - jeśli trenujesz systematycznie na siłowni - nie ma potrzeby na dodatkowe forsowanie mięśni trica i klatki jak pisali już koledzy :)
Pompki są dobre przy braku dostępu do sprzętu lub kiedy chcesz przygotować siłę i kondycję na jakiś egzamin ze sprawności fizycznej.
Tak więc osobiście zacząłbym konentrować się na robieniu siły trica na siłowni podczas zwykłego treningu.Możesz np.robić pompki na ławeckach albo na poręczach.Zerknij teżna mojąstronę i poczytaj o regeneracji :
http://www.dariuszflex.prv.pl/
Pozdro
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra dzięki patrzylem na tą twoją strone fajna , a ten po ile te monety skupujesz mam ich dużo , a nawet bardzo dużo !!!!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 360
Zapraszam w takim razie ksiang na priv :) - sog dla Ciebie :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masaż rozciągający

Następny temat

Mam pytanie ??? Trening na siłe

electro
Polecane artykuły