Witam. Jestem na redukcji 4 miesiące, ale od 3-4 tygodni jestem na diecie bez węglowodanów (śladowe ilości węgli z warzyw), ale mam pewien problem. Nie jestem pewny, czy dobrze to robię. Napiszę kilka pytań, z którymi mam problem.
1.Czy zbyt duża podaż białka niweluje ten cały efekt? Około 1.5-2g białka
2.Jakie stosować mięso lub ryby na tej diecie? Czy może to być boczek, karkówka lub makrela wędzona?
3.Podczas tego 1-dniowego ładowania węglowodanami jaki produkty wybierać?
4. Jakie będzie moje zapotrzebowanie kaloryczne przy mojej wadze oraz jaki rozkład makroskładników?- Waga 75kg
Z góry dziękuje.
1.Czy zbyt duża podaż białka niweluje ten cały efekt? Około 1.5-2g białka
2.Jakie stosować mięso lub ryby na tej diecie? Czy może to być boczek, karkówka lub makrela wędzona?
3.Podczas tego 1-dniowego ładowania węglowodanami jaki produkty wybierać?
4. Jakie będzie moje zapotrzebowanie kaloryczne przy mojej wadze oraz jaki rozkład makroskładników?- Waga 75kg
Z góry dziękuje.
Krzysztof Piekarz



niedziela OK