SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta+inne prosze o pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Witam. Mam lat 21 . Moj staz treningowy to okolo 3-4 lat + lekka przerwa przed maturą. posiadam 174 cm wzrostu , ale 90 kg wagi .
Cwicze 3-4 razy w tygodni, czasem wyglada to tak ze np: 3 razy silownia i np: raz jade na silownie w niedziele na arbitreka, na bierzenie potem ping-pong ewentualnie cos innego, ale cwicze sobie wtedy tylko aby byc w ruchu a nie jakies dane partie miesniowe.
Sytuacja polega na tym, ze chcialbym po prostu schudnac, zdaje sobie sprawe ze to smieszne, i wiele tematow bylo ale powiedzmy sobie szczerze, ze jest to dosc trudne w moim przypadku - kiepska genetyka tzn.( babcia , mama , tata - otyli - duzna nagwaga ) - u mnie to samo, i dlatego generalnie trenuje, - tyle ze aby moc robic rzezbe trzeba miec co rzezbic. dlatego trenowalem jakis czas na sile/mase. uwazam ze ,, jakas mase miesniowa'' posiadam skoro potrafie wycisnac 3/4 razy 130 kg na lawce plaskie lub, hantle 47 kg x2 - 6 powtorzen na barki przy lawce pionowej.
posiadam suplementy ktore zakupilem , tzn : TSE olimp , ANADROX MHP , Lipo Burn black 6, AAKG 3000 witalmax , HMBolon 180 kaps, i anabolian dominator . posiadam te suplementy . jak pisalem wyzej waze 92 , chce schudnac - nie wiem ile gram bialka ile wegli i tluszczu powinienem spozywac. nie jestem laikiem w tematcie silownia itp itd ale chce naprawde dobrej RADY osoby ktora sie zna, lubie nap****dalac ciezar , i oczekuje konkretnej odpowiedzi. Pozdrawiam.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 21

Waga: 90

Wzrost: 174

Obwód klatki: 124

Obwód ramienia: 43

Obwód talii: 101

Obwód uda: 71

Obwód łydki: 45

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: mysle ze z 30 % bedzie ; /

Aktywność w ciągu dnia: mysle ze jakies 7/10 , naprawde duzo rzeczy robie ciagle, mieszkam sam, a wiec musze uprac, uprasowac, ugotowac, praca, uczelnia itp itd, mam psa xD musze isc z nim na spacer - sami rozumiecie, nie lenie sie.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: silownia 3/4 razy w tyg + zawsze cos wpadnie :)

Odżywianie: lubie wszysko co smaczne, a ze dobrze gotuje to jestem gruby .

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: katar - pylki.

Stan zdrowia: zdrowy.

Preferowane formy aktywności fizycznej: dziennie 2/3 godziny moge poswiecic.

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: to wyzej juz pisalem.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: o suplach napisalem wyzej...

Stosowane wcześniej diety: rozne, kapusciana i jakies inne 1000k/cal

Ciężar to Ciężar. Poprawa wydolności i siły jest kwestią fizyki i ciężkiej pracy, a nie wysokiej klasy sprzętu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Strzelam - mozesz spróbowac od 2500 kcal, dać 2,2g B na 1 kg + 1g T i reszta węgle.
Jak nie bedzie pomagało to tnij węgle po 100 - 200 kcal.

Uloz diete i wklej.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-08-14 13:25:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
wybacz, ale nie wiem co ma do tego fota - po 1 jak mowilem waze 90 ! a wiec zalany, nie wiele da Ci moj wyglad, w pomocy . proste.

Ciężar to Ciężar. Poprawa wydolności i siły jest kwestią fizyki i ciężkiej pracy, a nie wysokiej klasy sprzętu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
To, że potrafisz wycisnąc 130 na płaskiej nie musi isc w parze w ilością mieśni.
Co Ci pozostaje... dieta aeroby i konkretny plan treningowy.

PS. Kapusciana ? 1000 kcal dla chłopa ? najjjjsss....

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
ale kurcze ile bialka? ile wegli ile tluszczu ?
no moze 130 na klate to nie duzo 3/4 razy, ale uwierz, ze malo osob jest ktore rzucaja sie na hantle na bary 51 oraz 47 u nas w Adzie w czestochowie. fitnessstudioada . na google mozesz zerknac. ( wiadomo jak przychodzą sterydziarze oraz tacy co robia kuracje na suplach 1400 zl na 3 tygodnie, bo są tacy to inna bajaa) ale ja nie z tych - kasy brak. suple kupowalem co miesiac. aby wrescie bylo ich kilka naraz.

Ciężar to Ciężar. Poprawa wydolności i siły jest kwestią fizyki i ciężkiej pracy, a nie wysokiej klasy sprzętu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Brzmi to troche dziwnie - 3 / 4 lata stażu na siłowni i jesteś zalany na 90 kilo przy tym wzroscie ? BF około 30% więc to bardzo mocne zalanie. Do tego targasz 4 razy 130 kilo na płask. Być może stąd pomysł o foto.

Jak narazie nie przeczytałeś nic na forum Co do diety całość jest w podwieszonych tematach - polecam temat Moralesa - tam wszystko jak na tacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Skoro to wiesz to po co pytasz? Na prawde ludzie nie wiem co do czachy niektórym odbija. Wszyscy proszą o pomoc, a jak ją dostają to zaczynają się albo wymądrzać, albo buntować albo co innego. NIE TO NIE. Mnie za to nie płacą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
ok kur... macie foto ja pie... co za.

Ciężar to Ciężar. Poprawa wydolności i siły jest kwestią fizyki i ciężkiej pracy, a nie wysokiej klasy sprzętu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
zdjecie bedzie z lazienki i z silowni kur... ; / innych nie mam

Ciężar to Ciężar. Poprawa wydolności i siły jest kwestią fizyki i ciężkiej pracy, a nie wysokiej klasy sprzętu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
moment ;/ imageshack.us/ nie dziala mi . sekunda.

Ciężar to Ciężar. Poprawa wydolności i siły jest kwestią fizyki i ciężkiej pracy, a nie wysokiej klasy sprzętu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
http://www.fotoszok.pl/show.php/88412_5.jpg.html

http://www.fotoszok.pl/show.php/88413_zdja-cie16383.jpg.html 

Ciężar to Ciężar. Poprawa wydolności i siły jest kwestią fizyki i ciężkiej pracy, a nie wysokiej klasy sprzętu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ryż basmati jako posiłek przedtrenigowy

Następny temat

Spuchłam i mam buzię jak buła.

Wiecej