SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Carrramba bawi się,uczy,trenuje i fit sylwetkę buduje

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38080
PIĄTEK
DNT


Złapałam się dzisiaj za swoją fałdę na brzuchu i pomyślałam, że trochę wstyd się będzie tak pokazać przed Panem Ślicznym Podeszła do mnie siostrzenica, też za nią złapała obiema rączkami i się śmieje, więc jej mówię, że to jest tłuszcz i trzeba to spalić, a ona w szoku: ale jak ciociu? w piecu ? no i poszłyśmy jeść... ale nie zjadłam tego mięsa, tylko dziubnęłam.




Micha dzisiaj średnia, no i plus te frytki.

Płyny: woda, kawax2
Warzywa: rzodkiewka, kapusta kiszona, ogórek, pomidory






Zmieniony przez - carrramba w dniu 2015-05-08 21:51:14
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38080
NIEDZIELA

Od następnego tygodnia będę już wpisywać progres, bo ten pierwszy tydzień jeszcze taki zapoznawczy był i trochę pozmieniałam ćwiczenia Drugi już sprawniej poszedł.

1. Wypychanie ciężaru na suwnicy (10x80 10x100 serie rozgrzewkowe) 12x110 12x120 12x130
2. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (12x20 12x25) 12x30 12x35 12x40
3. Wyciskanie sztangielek leżąc (12x7) 12x8 12x9 12x10
4. Wyciskanie sztangielek na barki stojąc 12x5 12x6 12x7, nie pamiętam, czy zrobiłam jeszcze 12x8 czy nie - ostatnio robiłam 3 serie z 5kg i było dość ciężko, dzisiaj zdecydowanie więcej siły
5. Uginanie ze sztangielkami stojąc (supinacja) 12x5 12x6 12x7
6. Pompki odwrotne 12xcc 12x15(talerz na nogach) 10x15

Plank 80/60/40
Wznosy nóg 3x12

Rozciąganie

Na koniec chciałam zrobić interwały skakankowe, ale średnio mi wyszło, nie miałam sił już za bardzo trening mi zajął ok 1,15h. Przerwy bardzo krótkie robiłam, bo nie potrzebowałam długo odpoczywać.

Wczoraj pokazałam swój plan kolesiowi z siłowni (tej drugiej), bo chciał zobaczyć i powiedział, że jak go skończę, to możemy razem splita ułożyć a ja nawet nic nie wspominałam, że chcę jego pomocy, sam się ciągle naprasza

Dziadek był i ciągle mnie dzisiaj obserwował Jak robiłam planka to przyszedł i zapytał co robię na razie nie zagadywałam do niego z planem, zaczekam trochę, bo tak pomyślałam, że jeszcze ułoży mi jakieś badziewie i co ja mu powiem, że jednak nie chcę? No i ciągle mam wrażenie, że nogi i plecy nie dostają porządnego wycisku, no ale dopiero się rozkręcam, zobaczymy jak będzie w kolejnym tygodniu.
Aha i tak się zastanawiam, czy po tym siłowym robić jeszcze jakieś cardio?

Dzisiaj jakiś chłopak robił MC, miał pas i przy tym robił takiego garba, że myślałam, że się zaraz przełamie...
Zastanawia mnie też, dlaczego faceci po sobie nie sprzątają. Ja zawsze odkładam wszystko na miejsce, a oni zostawiają talerze na sztangach, ławeczki rozwalają, ogólnie dzisiaj to jak w chlewie było, co za świnie, a chyba z 5 kartek wisi, żeby odkładać wszystko na miejsce i zostawiać porządek... Brak słów... Ostatnio chodziłam po całej siłowni i zacisków szukałam...

Płyny: woda, kawax2
Warzywa: rzodkiewka, pomidory, ogórek, mrożonka, kapusta kiszona
Suple: omega 3


...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bo faceci to cepy:D
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
preria
bo faceci to cepy:D


Wypraszam sobie - nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Ja po sobie sprzątam i dodatkowo drę mordę na tych co tego na siłowni nie robią. Niestety braki w wychowaniu dotyczą dziś coraz większej liczby osób i niestety obu płci.



Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-05-10 19:04:05

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38080
To prawda, nie należy uogólniać. A zapomniałam napisać, dzisiaj na siłownię przyszła rodzinka: mama, tata i córka ok 8 lat. Jak wszyscy fajnie razem ćwiczyli, jeszcze czegoś takiego nie widziałam, nie mogłam oderwać oczu Niedziela spędzona aktywnie w gronie rodzinnym, a nie przed tv.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Night- piszę o facetach,nie dzentelmenach :*

Zmieniony przez - preria w dniu 2015-05-10 19:27:48
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 481540
Carrr u nas na siłowni jest dokładnie taka sama sytuacja z odkładaniem ciężarów na miejsce, gdzie nie spojrzysz pisze karta o odkładaniu na miejsce, potem nie wiadomo czy ktoś ćwiczy czy nie. ja po sobie zawsze odkładam jak skończę obojętnie czy ze sztangi czy z suwnicy:)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38080
PONIEDZIAŁEK
DNT


W DNT będę sobie robić długie i szybkie spacery (1-2h), bo biegać nie będę, a roweru jeszcze nie mam. Było chyba coś ok 6km.

Płyny: woda, kawax2
Warzywa: pomidory, ogórek, rzodkiewka, brokuł




...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 6131 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38080
WTOREK

Dzisiaj nie mogłam się odgonić od pomocników
Na siłce pracuje śmieszny koleś, obcokrajowiec, takiej ciemniejszej karnacji, umie trochę wyrazów po polsku: "cześć", "chodź", "fajnie", "co? " Dzisiaj mnie zaskoczył, robiłam wyciskanie leżąc i przyszedł popatrzeć. Skończyłam i mówię do niego po polsku : "co?" i się śmieję, a on do mnie: "nico!" myślałam, że tam padnę ze śmiechu

1. MC
12x40 12x50 8x60 ostatnio też zrobiłam 8 w ostatniej serii, a myślałam, że 10. Na następnym treningu zejdę do 55
12x40 12x50 8x60

2. Przysiad
(12x20) 12x40 12x45 12x50
(12x20) 12x40 12x45 10x50

3. Wznosy bioder- to zrobiłam dodatkowo, fajnie, bo talerze na tej siłowni są wystarczająco duże, dzięki czemu nie muszę używać podkładek do MC i mogę robić bez problemu wznosy
12x40 12x50 12x60

4. Wyciskanie leżąc
(12x20) 12x25 12x30 12x32,5
12x20 12x25 12x30

5. Wiosłowanie sztangielką
12x14,5 12x14,5 12x18- tak wyszło, bo dostałam drobne wskazówki i robiłam trochę inaczej
12x14,5 12x18 12x20

Zrobiłam jeszcze podciąganie sztangi do brody (3x12x10), uginanie ze sztangą i francuskie wyciskanie leżąc, jednak nie mogłam znaleźć odpowiedniego ciężaru, wzięłam za duży i zrobiłam mniej powtórzeń Ogólnie beznadziejnie to wyszło, ale trener pokazał mi jak mam robić ćwiczenia na biceps i triceps na wyciągu, więc zamieniam to.
A i jeszcze zrobiłam dodatkowo ściąganie trójkąta wyciągu górnego do klatki, tak w ramach zapoznania się z ćwiczeniem.
Ogólnie rzecz biorąc chyba przyzwyczaiłam się do treningów dzielonych i nie czuję się w pełni usatysfakcjonowana po FBW

+ Mobilizacja: skokowy, biodra, barki

Płyny: woda, kawax3
Warzywa: kalarepa, rzodkiewka, ogórek, pomidory, kapusta kiszona
Suple: omega3




*nie śmiać się z wafla ryżowego, staram się teraz być skrupulatna


Zmieniony przez - carrramba w dniu 2015-05-12 18:35:40
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Podciąganie sztangi do brody to straszny "szkodnik". Nie polecam tego ćwiczenia. Jeśli już to ściągaj tylko do dołu klatki piersiowej. Dalej większość ludzi robi sobie kuku tym ćwiczeniem. Jakieś 60% ludzi ma tak zbudowany staw, że nie ma innej opcji jak problemy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Droga bez skrótów, do życiowej formy

Następny temat

[SPAM] Spam pocieszy ,spam rozbawi,spam Cię nigdy nie zostawi:-D

electro
Polecane artykuły