SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

klondycja i wytrzymałość

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 51625
co myslicie o taki rozstawieniu treningu brzucha i aerbów

rano:

unoszenie nóg w zwisie 4x25
spięcia 4x25
podciaganie kolan do klatki siedząc 2x50
+aeroby 45-60 minut

po południu:
unoszenie nóg w zwisie 4x25
spięcia 4x25
podciaganie kolan do klatki siedząc 2x50
+aeroby 45-60 minut

wieczorem:
skłony 2x50

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Zdaję się, że zupełnie się nie rozumiemy....

Sam układ ćwiczeń nioewielki wpyłw ma na ostateczne efekty biorąc pod uwagę OGÓŁ DZIĄŁAŃ.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2724 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16092
Idealne na zajezdzenie

moderator na insomni

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie kiedys sam robilem podobnie, 2 razy dziennie areoby + tzw Bonusy :)

po tygodniu odechciało mi sie tak ćwiczyc :)

przeszłem na jeden trening kardio dziennie :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12079
Zacznij raz dziennie po 3 serie 2-3 razy w tygodniu. Tylko jedno z ćwiczeń zamień na mięśnie skośne. I nie licz powtórzeń, a serię kończ gdy poczujesz palenie mięśni.
A o tym co napisałeś pomyśl za wiele, wiele miesięcy.

Pozdrawiam Stary Grizzly

Zmieniony przez - sobkr w dniu 2004-02-05 01:18:42
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 51625
ok, czyli taki trening niejst niedobry, ale zbyt mozna sie zajechac...
czyli bede robił tak jak mi zaradziliscie danke

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 51625
a czy moge zwęzyc talie robiac taki trening??

skręty z gryfem siedząc 3x100
twister 3x100
unoszenie nóg wisząc 3x max
spięcia 3x max

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
DIETA.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 51625
wiem ,z e dieta, staram sie teraz wysokobuałkową trzymac, ale prosze odpowiedz mi na moje pytanie...

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Które?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 51625
ostatnie Michale

ten trening powyzej, z2 ćiwczeniami skręcającymi

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6519
mało tego... dorzuć jeszcze cos na noc...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

___ Trening na redukcje i rzeźbe ... juz all napisane tylko odpisać .... Pozdrawiam.

Następny temat

POMOCYYYYY:((((((((((((((((((((((!!!!!!!!!!!

electro
Polecane artykuły