Witam,
moje dane: 175 cm wzrostu, 80 kg waga; ćwiczę regularnie 2 miesiące, wcześniej z przerwami, teraz celem była redukcja, ale raczej bilans był na 0 - zrzuciłem może 2 kg (efekty są widoczne).
ostatni plan: FBW 3x w tyg
przysiad 3s
wyc. leżąc 3s
MC 3s
drążek nachwyt 4s
wyciskanie sztangi stojąc 3s
od 2 tyg dokładałem na każdym treningu 2 superserie uginanie na biceps + francuskie wyc. leżąc.
Chcę zmienić plan na taki, by ćwiczyć 3x w tygodniu, ale każda partia 2x w tygodniu. Macie pomysły jak to ogarnąć?
moje dane: 175 cm wzrostu, 80 kg waga; ćwiczę regularnie 2 miesiące, wcześniej z przerwami, teraz celem była redukcja, ale raczej bilans był na 0 - zrzuciłem może 2 kg (efekty są widoczne).
ostatni plan: FBW 3x w tyg
przysiad 3s
wyc. leżąc 3s
MC 3s
drążek nachwyt 4s
wyciskanie sztangi stojąc 3s
od 2 tyg dokładałem na każdym treningu 2 superserie uginanie na biceps + francuskie wyc. leżąc.
Chcę zmienić plan na taki, by ćwiczyć 3x w tygodniu, ale każda partia 2x w tygodniu. Macie pomysły jak to ogarnąć?
Krzysztof Piekarz